Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn teszteltem az első...

Hétfőn teszteltem az első pozi tesztemet. Kedden volt az aktuális mensi megjövetelének napja?

Figyelt kérdés
HÁl Isten nem jött meg, gondoltam ma elmegyek orvoshoz. Szerintetek fog már valamit látni, vagy ki tudja ilyen korán 4+2-nél tapintani az esetleges terhességet?
2008. jún. 12. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
szia nekem is kedden kellett volna megjönnie, a doki csinált hüvelyi uh-t, azt mondta lát vmit, és valószínű, h az vagyok, de menjek vissza két hét múlva, akkor lesz biztos!
2008. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szrinted ha nekem 37.4 a hQm és nekem is tegnap kellett volna megjönnie de nem jött a mellbimbóm egy kicsit érzékeny akkor ez baba? De a tesztem sajna negatív lett ma reggel akkoris lehet baba?
2008. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még ne menj, ha a doki nem lát semmit, csak elkeseredsz feleslegesen.

Én a mensi kimaradása után 2 héttel mentem, azaz 6 hetesen. Akkor is csak petezsák látszott. Utána 9 hetesen nézett szívhangot.

Sok boldogságot a babához!

2008. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja és mondta h szedjek terhesvitamint, ő az Elevitet javasolta, de már elkezdtem a Gravidát
2008. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Igazság szerint nekem már az is elég lenne, ha csak valószínűsíteni a terhesséte. Egyenlőre az is megnyugtatna :-)
2008. jún. 12. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 5hetesen mentem először orvoshoz egyből aznap miután a tesztet megcsináltam és az orvos csak megerősíteni tudott! Hüvelyi uh-val igaz még csak petezsákot látott és 2hét múlva kellett vissza mennem, hogy egészséges e a terhességem vagy sem?És szerencsére sz volt!

Boldog babavárárást:15hets kismama

2008. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor menj el! ha terhes vagy biztos lát vmi "foltocskát" mint nálam, és megbeszélheted vele, milyen vitaminokat szedj a kicsi védelmében! egyébként nekem is kedden kellett volna megjönnie, úgyh szerintem azonos idejű terhesek vagyunk. Te milyen tüneteket tapasztalsz magadon?
2008. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem mennék még, mert nekem 5hetesen még nem látott petezsákot, csak pár nappal később (nagyon idegesítő pár nap volt).

Viszont a terhesvitamint elkezdheted szedni, az nem árt, sőt!

Persze ne igyál, ne dohányozz, de ezeket gondolom tudod.

Ha 7 hetesen mész, addigra kell legyen szívhang is, és akkor még biztosabb a dolog.

2008. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen korán szerintem nem tud tul sokat mondani a doki sem, én 6+4 naposan mentem, tehát a mensi kimardása után 2 héttel, akkor látta a petezsákot de mást semmit.

aztán 8 hetesen már láttuk a szivhangot is.

26 hetes kismami

2008. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!