Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti vérzés?

Terhesség alatti vérzés?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam 10 hetes terhes, ma délután munka közben mindenfajta előzmény nélkül elkezdtem erősebben vérezni munka közben(ülőmunkát végzek).

Azonnal eljöttem és elmentem orvoshoz, azt mondták zárt méhszáj, a babával egyelőre minden rendben.

Azt mondta felejtsem el a munkát, pihenés, felírt sárgatesthormont és azt mondta ha nem múlik, akkor kórház.

Kiléptem rögtön a munkából( sajnos próbaisőn voltam ahol nem tolerálták volna a terhességet)

Pihenek, szedem az utrogestant és a magne b6-ot.


Reménykedem, hogy semmi baj nem lesz, semmi görcsöm nem volt, az orvos azt mondta, hogy hajszálon függ a baba élete.


Tudom, nem tudtok nekem tanácsokat adni, mert az orvos elmondott mindent, engem az érdekelne, hogy volt e valakinek hasonló esete, és mik a tapasztalatok? Próbálok nem aggódni, fekszek, szedem a gyógyszereket, megteszek mindent, ami tőlem elvárható.


Reménykedem.

A negatív élményeket is irjátok le kérlek.

Mekkora a baj, ha van terhesség alatti vérzés?


2013. ápr. 4. 19:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

3x2 magne b6, c vitamint nem mondta de szedek azt is akkor.

Azt mondta ha nem mulik el a verzes, akkor korhaz. Ha pedig elmulik akkor rogton vissza hozza. Sajnos nem tudta megmondani hogy mitol van, annyit mondott h a petezsak korul nincs ver es hallottuk a szivhangot is.

Azt olvastam lehet elpattant er is, de barmi mas is, ezert aggodom picit.

Nalad tudjak mitol lehet a verzes? Gorcseid vannak? Nekem semmi nem volt egyszercsak kijott belolem..

Szurkolok en is neked es koszonom! :)

Az a "vicc" az egeszben, hogy a tudoszurot vegul nem kertek, hanem a tegnapi nappal be lettem jelentve, es tappenzre nem vagyok jogosult ezert amikor mar epp orultem hogy dolgozhatol egy kicsit jon ez a verzes, stressz, rohanas.

Akkor megmondta az orvos hogy felejtsem el a munkat.

Rendes volt a fonokom, mert azt mondta hogy kivanja hogy maradjon a baba, de ha esetleg nem jon ossze, azonnal visszavesz.

Vannak meg normalis emberek. :)

2013. ápr. 5. 00:22
 12/19 anonim ***** válasza:
Az elobb en is vereztem, olyan friss, piros, folyos. Nekem ez mar a 7. es a 8. heten is volt. Mindig reggel 8-kor, az elso pisiles vegen, amikor megtorlom magam, rabuggyan a papirra. Fel nem foghatom! :-((
2013. ápr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nekem ma reggeltol mar nem elenkpiros hanem nagyon sotetbarna. Nem tudom ez mit jelent menjek e most korhazba vagy varjak reggelig?

A beutalomat megirtak elore tegnap.

Gorcsok nincsenek csak fekves, gyogyszer es stressz de az nagyon. Te pontosan most hany hetes vagy?

2013. ápr. 5. 16:51
 14/19 anonim ***** válasza:

A piros verzes utan a barna normalis! Ezzel ne menj, pihenj! Akkor menj, ha ujra piros, vagy ha erosen gorcsolsz! (Az mas eset, ha a semmibol jelenik meg a barna folyas, persze akkor is orvoshoz kell menni)

En most 10 hetes vagyok. Megjottunk a korhazbol, jol van a pici, keddre hivott vissza. A parom szerint CaPeti van a hasamban... :-)

2013. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

:))

Hat az biztos hogy nagyon eros a babatok!! Kitartast nektek en reggelig varok sajnos jon a hetvege.

2013. ápr. 5. 17:40
 16/19 A kérdező kommentje:

Tapasztalt valaki az utrogestantol vadligorcaoket?

Nem tudom hogy ettol van e vagy a 6 magneziumtol naponta de pentek hajnal ota megallas nelkul gorcsol ugy hogy labra se tudok allni ez mitol lehet? Ha elotte is volt akkor nagyon ritkan es par perc alatt el is mult.

2013. ápr. 6. 03:26
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt eleinte! De lehet, jogy ez srandard terhessegi tunet, nem tudom... En azert is csodalkoztam, mert akkoriban mar elkezdtem a magneziumot is szedni, es ugy ha altalanossagban valakinek izomgorcse van, arra magneziumot szoktak adni... Azt olvastam valahol, hogy magnezium melle kellene kalcium is, mert a ketto egyutt hatasos, de meg nem probaltam, pedig van is itthon calcmuscom. :-/
2013. ápr. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Berkaes Katalin válasza:
Sziasztok. Nekem 8-9 hetesen kezdődtek a kisebb vérzések és még mindig van 1 hetes szünetekkel. voltam dokinál rendben van a baba, zárt a méhszáj, tegnap kezdődtek kisebb ball oldali szurkálodások, azt mondta doki nyúlnak a méhszalagok ami normális, de engem akkor is kétségbe ejt. Kaptam Dicynone tablettát, szedni kell a Magne B6 meg folsavat, meg szigorúan fekvést javasolt, és heti kontrolt. De nagyon félek.
2013. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kedves Katalin! Kitartas! Nekem a 11. heten maradt abba a verzes, a 13. heten keltem fel az agynyugalombol. 16. heten tornazni kezdtem, majd dolgozni is visszamentem. Vas. toltom be a 29. hetet, remelem tovabbra is rendben leszek. Ugyanezt kivanom neked is!
2013. aug. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!