Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti vérzés?

Terhesség alatti vérzés?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam 10 hetes terhes, ma délután munka közben mindenfajta előzmény nélkül elkezdtem erősebben vérezni munka közben(ülőmunkát végzek).

Azonnal eljöttem és elmentem orvoshoz, azt mondták zárt méhszáj, a babával egyelőre minden rendben.

Azt mondta felejtsem el a munkát, pihenés, felírt sárgatesthormont és azt mondta ha nem múlik, akkor kórház.

Kiléptem rögtön a munkából( sajnos próbaisőn voltam ahol nem tolerálták volna a terhességet)

Pihenek, szedem az utrogestant és a magne b6-ot.


Reménykedem, hogy semmi baj nem lesz, semmi görcsöm nem volt, az orvos azt mondta, hogy hajszálon függ a baba élete.


Tudom, nem tudtok nekem tanácsokat adni, mert az orvos elmondott mindent, engem az érdekelne, hogy volt e valakinek hasonló esete, és mik a tapasztalatok? Próbálok nem aggódni, fekszek, szedem a gyógyszereket, megteszek mindent, ami tőlem elvárható.


Reménykedem.

A negatív élményeket is irjátok le kérlek.

Mekkora a baj, ha van terhesség alatti vérzés?


2013. ápr. 4. 19:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nekem a 8. héten volt kis vérzés, de egyáltalán nem erős. Leginkább csak a papíron lehetett látni pisilés után.

Én is utrogestant szedtem a 12. hétig, addig van ennek a hormonnak jelentősége, utána átveszi a szerepét a méhlepény.

Azóta lekopogom, semmi bajom nincs. most vagyok 32. hetes.

Nyugi, nálad sem lesz semmi baj. Nagyon gyakori ez a vérezgetés, a legtöbben meg sem ijednek. A környezetemben velem együtt 4terhesséből 3-nál vérezgetés.

2013. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Tehát 4 lányból 3-nál fordult ez elő.
2013. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

én is így jártam anno a kisfiamnál, mármint hogy véreztem, 12 hétig 4-szer voltam vérzés miatt ultrahangon, de nem tudták megmondani honnan vérzek, volt hogy engem is a munkahelyemről vittek haza (szintén ülő munka) Azóta már lassan 6 éves :)

Nyugi nem lesz semmi gond, pihenj, bár azért én nem hagytam volna ott a munkahelyem, csak kiírattam volna magam pár napra

2013. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok, az is okozhatja ha pl. mélyen tapad a lepény, nekem is ez volt, csak elfelejtettem írni.

Az együttlétektől is eltiltott az orvos, erre figyelj oda te is.

2013. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen csak az orvos azt mondta hogy felejtsem el a munkamat mert akkor baj lesz. Tobb hetig fekudjek es ne eroltessem meg magam. Ha ezen mulik a baba elete akkor megteszem.

Koszonom, a szexet is hanyagoljuk, es pihenek.

2013. ápr. 4. 20:14
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta az orvos, hogy ha el akar menni a baba, akkor elmegy így is, úgy is... Én mehettem dolgozni, de nyilván az idegeskedés, stressz nem hiányzik még pluszban...
2013. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is vérezgettem,nekem duphastont írt fel a doki.A fekvést vedd nagyon komolyan!Wc és zuhany belefér,de semmi más!Én szedtem még napi 500 mg C vitamint,ez az erek falát erősíti,és napi 6 magnerotot,hogy ne görcsöljek.szorítok neked,hogy minden rendben legyen!!!
2013. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia! En is 10 hetes vagyok, szinten verezgetek, ma is pl egy het szunet utan, mar tobbszor azt hittem, tul vagyok a nehezen, aztan mindig kiderul, hogy nem. 6. hete fekszem itthon szigoruan. Sztem, ha betartod az utasitasokat, nem lesz baj! Kitartast!
2013. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Koszonom kedves utolso!:)

Mar beszeltunk par napja, tudod en vagyok az, akit nem jelentettek be idoben es a gyedrol is lecsusztam, amikor pedig be akartam jelentetni magam akkor tudoszurot kertek.. Szoval ha ezek nem lettek volna elegek, akkor ma jott ez...

:)

2013. ápr. 4. 22:06
 10/19 anonim ***** válasza:
O, Istenem! Tenyleg Te vagy?! Sajnalom. De valami fantasztikus, hogy kuzdesz a gyermekedert! Most el is szegyelltem magam, mert ma nagyon elegem lett a 6 hete tarto megprobaltatasbol, es kiakadtam... Tenyleg annyit fekudj, amennyit csak tudsz, jo lenne, ha valaki tudna neked segiteni, hogy minel kevesebb mozgassal lasd el magadat! Az utrot hajszalra 8 orankent szedd (en pl ejfelkor, 8-kor es 4-kor), mindenkepoen szajon at, ne huvelybe! Es hagyd picit felszivodni, ne egyel ra kozvetlenul. Napi 500mg vagy minden masnap 1000mg c-vitamin mehetne meg, ez verzescsillapito. Mikorra hivott vissza a doki? Mennyi msgneziumot rendelt? Drukkoloj Nektek!
2013. ápr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!