Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz baj belőle? Citológia...

Nem lesz baj belőle? Citológia után vérzés.

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál, és megállapította hogy 5 hetes terhes vagyok. Végzett citológiát is, és mikor hazajöttem és wc-re mentem, barna váladékot találtam a fehérneműmön...és a wc papíron is volt. Ettől nem lesz baja a babának? Remélem nem csinált semmi rosszat az orvos...mitől lehet a barnázás? Nagyon meg vagyok ijedve!!!

2013. ápr. 3. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi gond! Nálam a 14.héten vett kenetet a doki, de nekem mondta, hogy ne aggódjak a vérzés miatt, nem a babával van baj, addig nem "nyúl fel" a pálcával. Kb 1-2 nap után el kell múlnia!

Most 36. héten újra vett kenetet, és megint 2 napig volt barnás folyásom, de nincs semmi baj!

2013. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár nekem nem volt vérzés, de amikor terhesen levette a rákszűrést szólt, hogy előfordulhat vérzés,ne ijedjek meg, de ha nem múlik másnapra menjek vissza.
2013. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor a doki citológiát vesz nem kenetet vesz a méhnyakról hanem kicsíp egy pici darabot belőle. Mivel ilyenkor seb keletkezik így elképzelhető a barnázás. Ezt elkerülendő esetben a dokinak le kéne kennie híg ecetsavas oldattal.
2013. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanígy volt. Másnapra elmúlt. nem lesz baja a babának nyugi, de ha erősödne vagy nem múlna el ma, akkor menj el azért a dokihoz. Ahogy az előző válaszadó írta a keletkezett seb miatt van az elszíneződés! :)
2013. ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!