Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt mondják lennt van a...

Azt mondják lennt van a hasam. és olyan hirtelen kell pisilnem, ha nem tudnék azonnal elmenni talán be is pisilnék. Ezekszerint akkor lenn van tényleg a baba, és nyomja?

Figyelt kérdés
34hetes vagyok, 4-5 napja mensi szerű görcseim is vannak, ma éjjel akárhányszor felébredtem görcsöltem és a derekam is nagyon fájt.
2008. jún. 12. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek valószínűleg jóslófájások. Nekem is szokott fájni a derekam és gyakran kell pisilnem.

Én 3x2 magneB6-ot szedek és feküdnöm kell, mert már elkezdett kinylni a méhszájam.

Pihenj sokat!!!

35 hetes kismami

2008. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi, magne b6-ból nekem is kell szednem 3x2-öt.2hete még zárva volt a méhszájam, 2hét múlva megyek újra, addig nem tudom sajnos, hogy nyitva vagy zárva vagyok:(

boldog babavárást neked is

2008. jún. 12. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem azért hívd fel a dokit. Lehet, hogy előbb megnézne, mint két hét múlva.

Ja, és egy ismerősömnek hasonló helyzetben még azt mondták, hogy ne simogassa a hasát (túl hamar lennt volt a hasa, és féltek, hogy beindul a szülés).

Mindenesetre az lenne a legmegnyugtatóbb, ha a doki mondaná meg mi van, és mit tegyél.

2008. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!