Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházi kórházban szűlt...

Tittiritty kérdése:

Nyíregyházi kórházban szűlt valaki? Mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
Csak sokágyas szobák vannak? Mikor hozzák be a picit? Nekünk kell pelenkázni és fürdetni, öltöztetni a babát? Nekem első babám és nem tudom, hogy mire számíthatok.
2009. szept. 20. 17:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia! Márciusba szültem VIP szobám volt. 10e/nap és nem bántam mert nem igazán tudok alkalmazkodni, ez az én hibám! Gyerek veled van egész nap persze beviheted a csecsemő oszt.ra., külön zuhanyzó, wc, szoptatós tanácsadó, bemehetnek a rokonok babát nézni, sőt apuka ott aludhat veled /mi ezt kihasználtuk, betoltak neki egy fotel ágyat/, tv, hütő, pelenkázó stb. ha v.mi érdekel még kérdezz
2009. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Fürdetni nem te fürdeted kerülj bármelyik szobába. Pelenkázni pelenkázhatod.
2009. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Örülök, hogy VIP szobás tapasztalat is van:-) Ezek szerint Neked megérte. Igazság szerint én is oda mennék szívem szerint. Szülés előtt mennyi idővel előbb kell lefoglalni a szobát? Ki volt a dokid?
2009. szept. 20. 19:49
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem foglaltam szobát mert sokat vaciláltunk mit válasszunk, szülőszobán döntöttük el mert nyugodtan szerettem volna piheni, apás szűlés volt, szerencsére volt üres szoba. Nekem Dr. Felföldi Róbert volt a dokim. A nővérek aranyosak voltak de segítség akkor van ha kérsz. Ja és van telefon amivel telefonálhatsz kórházon belül. Milyen szülésre készülsz, apásra?
2009. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A VIP szobát előre nem tudod lefogalni, amikor felkerülsz a szülőszobára akkor kell a szülésznőnek szólni, hogy foglalja le és ha szerencséd van lesz is üres szoba! Én februárban szültem. Itt adtak pluszban gyümit, meg joghurtot tízóraira.
2009. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!