Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházi kórházban szűlt...

Tittiritty kérdése:

Nyíregyházi kórházban szűlt valaki? Mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
Csak sokágyas szobák vannak? Mikor hozzák be a picit? Nekünk kell pelenkázni és fürdetni, öltöztetni a babát? Nekem első babám és nem tudom, hogy mire számíthatok.
2009. szept. 20. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Van VIP szoba, az fizetős, és vannak 2 és 4 ágyas babás szobák, és 6 ágyas szobák, ahova csak szopni viszik ki a piciket. Ugy tudom, ruhát adnak, meg angolpólyába teszik, pelenkázni neked kell, de minden nap ők fürdetik, és akkor átöltöztetik.

Nem tudom saját ruhát lehet e bevinni, de szerintem ott nem.

Ha nem foglalod le előre a vip szobát, akkor ha szerencséd van, jó szobába kerülsz. Vihetsz be popsitörlőt, plussz pelenkát, mert az adnak, de nem mindig elég, popsikrémet, takarót a picinek, meg textil pelust a feje alá.

Könnyű szülést!

2009. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, hogy lyen gyorsan válaszoltál. Te mikor szűltél itt Nyíregyen? És milyen szobában voltál? Én még csak 30 hetes vagyok, dec. 7-re vagyok kiírva, de szeretném tudni, hogy mire számíthatok. A VIP szoba azt jelenti, hogy egyedül vagy? Mennyibe kerül? Természetesen szűltél vagy császároztak?
2009. szept. 20. 17:48
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én májusban szültem. Nem VIP szobában voltam, hanem 3 ágyasban. A lényeg hogy az "A oldalra kerülj, mert a "B" az gáz. Nagyon aranyosak voltak a növérek, a csecsemösök is, bár van egy-két mufurc is. a babát 3 óránként hozták szopizni, de ruhát, meg ilyesmit nem nekünk kellett, bár a fizetösben nem tudom hogy van. az elsö szopi 5'15, és az utolsó 20'15-kor van, de ha nem veled van a baba, akkor ki lehet menni 23'15-kor megetetni a kicsiket. Azt tanácsolom mindig kérdezd hogy mi van a babával, mert amúgy nem mondanak semmit. Van olyan szoba is ahol veled van a baba, de többen vagytok egy kórterembe, akkor pelust, popsitörlőt vigyél mert az adnak, de nem sokat. nagyjából ennyi, de ha kérdésed van írj nyugodtan. Könnyű szülést!
2009. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szia! Neked is köszi, hogy írtál:-) Azt vajon lehet befolyásolni, hogy az "A" oldalra kerüljek? Vagy oda tesznek, ahol épp hely van? Gondolom szülés után amúgy is kész van az ember lánya, baromira nem mindegy, hogy milyen körülmények között van. Nekem pl a higiénia is nagyon fontos, mert hát azért valljuk be, hogy mindenféle népek vannak ott összezárva:-)
2009. szept. 20. 17:58
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia!én már szombaton befeküdtem, mert már akkor 41hetet betöltöttem, és akkor a "B-re kerültem. 6 voltunk egy szobába, abból 4borzasztó volt. Na nem részletezem. Vasárnap este zavaros volt a magzatvíz, és egyböl vittek a szülészobára.sajna császáros lettem, de a szülésznő már akkor szólt, hogy majd a császáros megörzőböl, már az " A-ra visznek, a cuccomat pedig összepakolták a "B-röl, és hozták utánam. De ha van fogadott doki, vagy szülésznö akkor tuti hogy az A-ra kerülsz, vagy szólj, hogy mindenkép rakjanak oda. a császáros megörzöbe 12óra helyett én 15-öt voltam, mert akor szabadult fel az ágy.
2009. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2.voltam
2009. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sokat segítettél, köszi. Van fogadott dokim, Medvénél fogok szülni, de erősen gondolkodom a VIP szobán. Persze attól függ, hogy mennyibe kerül. Egyébként is rengeteg a kiadás a szülés körül, nem hiányozna még a plusz teher. Pár napot biztos ki lehet bírni. Vagy nem?:-)

Vigyázz magatokra, boldog babázást!:-)

2009. szept. 20. 18:23
 8/15 anonim ***** válasza:
Jó dokit választottál:). A VIP szoba 10000ft/nap. Én nagyon nem bántam meg hogy nem olyan szobába mentem, mert a császár után nagyon rossz lett a vérképem, napi 5alkalommal vénás injekciót kaptam, persze az összes vénámat szétszúrták, még a kezemet sem bírtam felemelni. És majdnem minden este az utólsó szopinál a babákat kilenc helyett volt olyan hogy tízkor vitték el, otthagyták tovább velünk. Amúgy ébresztő reggel fél ötkor van.
2009. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát megkérik az árát a szobának :-) Kíváncsi lennék, hogy mit takarhat a VIP ellátás? Vajon csak annyit, hogy egyedül vagy? Nekem faros még a babám és 37 éves vagyok, esélyes vagyok a császárra én is. Bár még van ideje befordulni a kiscsajnak. Te kinél szültél? Volt fogadott dokid?
2009. szept. 20. 18:40
 10/15 A kérdező kommentje:
Pelenkázni, fürdetni Neked kellett? Annyi kérdésem lenne...:-)
2009. szept. 20. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!