Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinél szétúgja a baba a...

Mindenkinél szétúgja a baba a pocit?

Figyelt kérdés

Nálam nem...

36. hetemet kezdem és nekem még soha nem rugdosott annyira, amit gyakran hallok, olvasok. Minden nap sokat mozog, kaparászik, még soha nem "tűnt el" 1 napra sem, de még soha nem fájt, vagy nem volt őrült nagy tánc. Most már kezdek aggódni. Lehet, hogy valami baja van?


2008. jún. 11. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A mehen belul is kiutkozik mar, h egy baba aktiv v nyugodt :)
2008. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is a babócám nagyon aktív,de még nekemsem rúgott akkorát hogy fájt volna.Olvastam valahól hogy minnél nagyobb a babóca annál erősebben rugdos,és hogy néha fáj.De ez nemmindíg van így ahogyan írják.Nincs semmi baj,nyugodj meg!!!Nekem az első babám meg olyan lusta volt hogy alig akkart mozogni,mindig azt hittem valami baj van.De most a kisfiam bepótolja a mozgást.üdv 40hetes kismama
2008. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia...en a 36 hetes vagyok es bizony sokszor belegornyedek a rugasokba...hihetetlenul eroset tud rugni vagy a feneket dugja ki..en nem tudom..a lenyeg, hogy fajdalmas tud lenni.Sokszor a bordaimnal erzem vagy az oldalamnal....2 napja erzem a rugasokat de nem fajnak..aztan kiderult, hogy amiatt, hogy beekelodott a feje a szulesi pozicioba es nem tud annyit forogni:-)

De mindenkinel mas..ha van mocorgas akkor az Ok...:-)

Minden jot:-)

2008. jún. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

SZia! Én most vagyok várandós a 3-dik babámmal. Az első gyermekem mocorgott ugyan de,sose volt fájdalmas. Kis lustaság volt.A második fiam már aktívabb volt,a rúgásai is erősek és fájdalmasak voltak ,de most a kislány egyfolytában mozog,mindig hullámzik a hasam és van,hogy sokszor levegőt sem kapok és ahogy már irta más is,teljesen összegörnyedek,mert borzasztóan fáj. Ne aggódj nincs semmi baj. Egyébként szerintem ez nem teljesen igaz,hogy ha bent aktív idekin tis az lesz. A nagyfiam aki a pocakba lustaság volt,na ő idekint nagyon aktí,egy percre sem áll le. A kicsi fiú pedig pont az ellenkezője. Idekint egy nagyon nyugodt gyerek. A kicsi lányról még nem tudok nyilatkozni:))


üdv 34 hetes kismama

2008. jún. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!