Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes km. vagyok. Más is...

28hetes km. vagyok. Más is tapasztalta, hogy nem szívesen társalog szűk családi körön kívűl senkivel, ésmert fáradt hozzá állandóan, és nincs türelme sem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
szedsz Magne B6ot?
2009. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. szept. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam is pont ez van, nem igazán van kedvem senkivel beszélgetni. Ha az utcán találkozok valakivel, akkor szívesen, de ha valaki jönni akar hozzám, na ahhoz már semmi kedvem. Eléggé elhanyagoltam a barátnőimet is, csak a családdal tartom napirenden a kapcsolatot, vagy én megyek, vagy ők jönnek. De ez már a nyűgtöl van, hamarosan elmúlik:)

37 hetes km

2009. szept. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szintén így vagyok vele.

Mikor hív valaki van úgy, hogy nem is vesem fel, mert tudom, hogy át akar jönni és egyszerűen nincs hozzá kedvem.

Persze mikor valaki csak úgy beállít beszélgetek vele meg ilyenek és néha jól is esik, de régebben 100x több időt töltöttem barátokkal, rokonokkal, ismerősökkel.

Pedig szegénykéim csak szeretetből keresnek.

2009. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen szedek magneb6-ot ez arra nagyon jó,hogy a közérzetemen javít és nem vagyok olyan feszűlt,de ezekszerint akkor ez is normális dolog,hogy ebben az állapotban:-)nincs kedvem társaságba,illetve eddig átmentem a szomszédaimhoz na már ahoz sincs se kedvem se erőm,és örülök,ha pihenek stb.:-)Boldog Baba várást nektek is!:-)
2009. szept. 20. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!