Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vérzésem volt a terhesség...

Ha vérzésem volt a terhesség alatt, az mennyi idő alatt tisztul ki a magzatvízből?

Figyelt kérdés
Amniocentézisem volt és a doki azt mondta, hogy valószínű, hogy azért sötétebb egy kicsit a magzatvíz, amit leszívtak.
2009. szept. 19. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 3 naponta teljesen kicserélődik a magzatvíz. Igyál sokat.
2009. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ezt az egyet találtam a neten, de itt sem ír konkrét időpontot.

19 hetes terhes vagyok, volt a magzatvíz-vétel (nem túl jó AFP eredmény miatt csináltatta az orvos). A magzatvíznek barnás elszíneződése volt, mely az orvos szerint egy korábbi vérzésemmel lehet összefüggésben. Nyugtalanít viszont hogy a magzatvíz színe utalt rá.. Lehet összefüggésben genetikai problémával, vagy valóban a magzatvíz nem "tisztul" le ilyen rövid (?) idő alatt?

Válasz:

Valóban lehetséges, hogy egy korábbi vérezgetés nyomait látták a magzatvízben, ha azóta nincs panasza, akkor emiatt nem kell félnie, persze valószínűleg maximális pihenés javasolt.

Attól ne tartson, hogy a magzatvíz színe a baba fejlődési rendellenességére utalna, ez szinte kizárt.

Dr. Ács Nándor

2009. szept. 19. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!