Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sokat sírok, azzal jót...

Ha sokat sírok, azzal jót teszek a babának, mert megkönnyebbülök, vagy pont ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen vannak gondok. Sem anyagi, sem pedig egyéb okokból nem szívesen mennék el táppénzre, mivel nagyon jól viselem a várandósságot. Mit gondoltok?
2008. jún. 11. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én véleményem szerint nem túl szerencsés. Gondolom a stressz okozza a sírást meg hát egy várandós nő érzékenyebb is lelkileg. Azt mondják, a baba mindent megérez, jobb lenne neki, ha nyugodtan élnéd meg a napokat. Próbáld meg megszűntetni a téged zavaró gondokat.
2008. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van. Csak olyan nehéz. Abban bízok, h ha itt lebeszéltek, akkor erőt tudok venni magamon. Köszönöm a válaszod!
2008. jún. 11. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat sírsz, azzal biztos nem teszel jót a babának.
2008. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valahol kikell jönni az ember bánatának!

Én az egész terhességem végig bőgtem, valami,vagy valaki ha nem úgy szólt vagy viselkedett rögtön zokogtam. Mindenki azt mondta,hogy ne idegeskedjek mert nyűgös, sírós lesz a gyerekem. Most 6 hetes lesz, és nyugodtabb babáról nem is álmodhatna senki!! Biztos, hogy megérzik bent ha valami nincs rendben nálad, de ílyenkor az ember akaratlanul is egérből elefántot csinál. Én sem akartam táppénzre menni,de mikor még terhesen is 3 ember helyett kellett dolgoznom választottam!! Nem mondom, hogy otthon könnyebb volt sokkal, de egy nyűggel kevesebb. A pénz annyival nem kevesebb, hogy érdemes lenne kockáztatni!!!

2008. jún. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2008. jún. 12. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!