Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális vagyok, vagy kezdek...

Normális vagyok, vagy kezdek befordulni? Egyik percben még teljesen jó a kedvem, majd pár perc múlva rámjön egy nagy rosszkedv és csak sírnék. Mintha hullámvasúton ülnék.28 hetes km.

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:

szia én 36 hetes vagyok és kb 2 hete van ez nállam egyszer jó a kedvem máskor meg rossz és böghetnékem is szokott lenni söt ha a párom nem ugy szól hozzám akkor bögök is.Ez hormonokkal jár sztem:)

Ugyhogy ne aggódj annyira sok kismami ismerösöm tapasztalja a tünetet föleg igy a végefelé nyügösebb az ember.jó babóvárást és könnyü szülést kivánok.

2009. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

De Normális !

Én mindenkivel flegmáskodok meg kötekedek ami rám anno nem volt jellemző!!!Hormonok!!!


35 hetes kismama

2009. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Normális. Dolgoznak a hormonjaid.

Húúú, én az utolsó napokba voltam elviselhetetlen. Rendes dühkitöréseim voltak, mindenbe belekötöttem, minden idegesített.

Így visszagondolva elég vicces voltam. :D

2009. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rám is jellemző volt, mikor olyasmi idős voltam, mint te. Rendesen sajnáltam a páromat, bár nem vitáztam vele sokat, csak mindent felfújtam.

Most megint érzem, hogy elég hamar felhúzom magam mindenen, néha meg viccelődök. Mikor egyedül vagyok az a bajom, mikor van itt valaki, akkor az. Nem is foglalkozom vele, úgyis elmúlik hamarosan! :)

37 hetes kismami

2009. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor megnyugodtam,hogy nem én kezdek megőrülni.
2009. szept. 19. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:
sziasztok! 37+4 napos km vagyok...és mint aki megőrült...állandóan kötekszem, még magammal is, döntésképtelen vagyok, nemtudok aludni, egész nap jár az agyam és takarítok és rögtön felemelem a hangom...most visszafogtam magam, mert szegény lányom nem érti, mi bajom. 3 éves, és amin máskor jót nevetünk, most kiakadok...hát ezt nem lehet csinálni szegénnyel, nagyon nehéz, de türelmes vagyok vele, viszont mindenki mással egy sárkány...legyen már a kezemben a másik lányom is, talán akkor nem leszek már ilyen hülye...:-)
2009. szept. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én 25 hetes vagyok és a napokban vettem észre hogy ismét érzékenyebb vagyok.
2009. szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes kismami vagyok és házisárkány!!! Mindent borúsan látom, hogy nem szeret a párom, nem örül a babának és sírógörcsöm is van. Ne ess kétségbe, normális, csak vigyázzunk azért, ne nyírjuk ki a környezetünket!!! :)
2009. szept. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!