Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kamu, nem vicc! Szerintete...

Nem kamu, nem vicc! Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

A bátyám volt barátnője terhes. mér félidős,de eddig buliba járt,meg ivott mint az állat. most vissza halottuk h el akar menni buliba most hétvégn,és inni is akar egy kicsit... csak h ő nem ismeri a kicsit szót. abba se vagyunk biztosak mi h bátyámé a gyerek... :S Bátyám viszont mindenképpen magához akarja venni a gyereket,ha megszületik. van rá lehetősége? ugy gondolja h nem lenne jó helye az anyjánál,mert akkor is ugyanezt az életmódot folytatná. bizonyíték van a kcsapongó életére,lenne esélye bátyámnak elperelni a gyerekét? A csaj,olynaokat mondogat már most h ha megszületik a baba,csak havonta egyzser kap láthatást bátyám(nincsenek összeházasodva),meg majd jó sok gyerektartást fog rajta követelni...

ja,és a bátyám már akkor szakított a csajjal,mielött tudta volna h terhes... ez csak nem rég derült ki,mert a csaj eddig állítólag menstruált.


2009. szept. 19. 11:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Gyerektartást nem követelhet, csak ha bepereli, a bíróság kiszabja az összeget, hogy mennyit kell fizetni a bátyádnak, de ez 20.000nél nem szokott több lenni, úgyhogy avval sokra nem megy, bár a gyessel együtt piára elég...

Rendes bátyád van, de mi van ha az a szegény baba beteg lesz? Olyant még nem hallottam, h egészséges gyereke született olyannak aki terhesen ivott. Mert itt gondolom nem 1 pohár borról irsz.Sőt, az első pár hónap a legfontosabb a fejlődése szempontjából. De ha megszületik a baba, és bátyád úgymond igényt tart rá, akkor ő is beperelheti a volt bnőjét, m ha inni fog, és nem foglalkozik a gyerekével, elveszik tőle, és ő láthatja 1 hónapba 1 szer:D Elszomorító h ilyen nők léteznek..

2009. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Fél idős terhes volt mikor megtudta??? Na ne már. Akkor hazudott nektek. Ált. 16 hetesen már nő a pocakja az embernek, 20 hetesen meg már látszik a terhesség, hacsak nem nagyon kövér az illető. Sose értem ezt, h nem lehet észrevenni h vki terhes.
2009. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
bizonyíték van rá h hogyan viselkedik.... Hát állítólag nem tudta h terhes,mert eddig menstruált... :S és furi de tényleg már félidős és alig látszik vmi
2009. szept. 19. 16:27
 14/14 anonim ***** válasza:
bocsi muszály voltam mégegyszer irni mert van itt egy mondat ami nem tetszik.a 16:09-esnek üzenem én 96 kilóval kezdtem a terhességem és 155cm vagyok vagyis kövér ahogy te mondtad el kell hogy szomoritsalak mert a kövéreken is látszik hogy várandósok,nekem akkora lett a pocakom hogy azthiszik ketten vannak pedig egyedül van a kis pocaklakó és nem is hiztam sokat csak 4,5 kilót.szal nem igaz hogy a kövéreken nem látszik a terhesség!Bocsika h ezt ide irtam csak nem szeretem mikor leirják a kövér várandos mamikat.
2009. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!