Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kamu, nem vicc! Szerintete...

Nem kamu, nem vicc! Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

A bátyám volt barátnője terhes. mér félidős,de eddig buliba járt,meg ivott mint az állat. most vissza halottuk h el akar menni buliba most hétvégn,és inni is akar egy kicsit... csak h ő nem ismeri a kicsit szót. abba se vagyunk biztosak mi h bátyámé a gyerek... :S Bátyám viszont mindenképpen magához akarja venni a gyereket,ha megszületik. van rá lehetősége? ugy gondolja h nem lenne jó helye az anyjánál,mert akkor is ugyanezt az életmódot folytatná. bizonyíték van a kcsapongó életére,lenne esélye bátyámnak elperelni a gyerekét? A csaj,olynaokat mondogat már most h ha megszületik a baba,csak havonta egyzser kap láthatást bátyám(nincsenek összeházasodva),meg majd jó sok gyerektartást fog rajta követelni...

ja,és a bátyám már akkor szakított a csajjal,mielött tudta volna h terhes... ez csak nem rég derült ki,mert a csaj eddig állítólag menstruált.


2009. szept. 19. 11:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális,az tuti.Sajnos tapaszalat,nem sok esélye van a bátyádnak,de azért mindenképp probálja meg.Nálunk is ilyen eset volt/van,de ott a csaj még prosti is volt,meg a gyereket is veszélyezteti,mégsem csinálnak sz@rt se az illetékesek...
2009. szept. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm is bulizott kifulladásig(pont nyár,balaton partik),3 hónapos koráig,mert menstruált.Amikor egy rutinvizsgálaton kiderült mi van,azonnal kérték a vizsgálatot,szerencsére nem lett a babának baja...


A bátyád exe viszont egy bazi nagy marha,én biztos vagyok benne,hogy szólnék azonnal a védőnőnek,hogy ezt csinálja és magamhoz tudnm így venni a gyereket...vagy gyámügy,nemtudom ki ilyenkor az illetékes.Amúgy ez a kisbaba,csak remélni tudjátok,hogy egészséges lesz,nagyon durva amit művel ez a nő,nincs esze, egy idióta wáááá,ki sem mondom mi...húúú de felb@szta az agyam:@

2009. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha bátyád a kicsit magához szeretné venni, mert az anya kicsapongó életét tanusítani tudja, kell egy apasági DNS tesztet készítettni, mert igazolni kell a biológiai apaságot.

Amennyiben a nő péntz akart tőle elperelni, ue az helyzet, addig nem köteles semmit sem fizetni, míg az apaság nme bizonyított! Főleg, mert a szakításuk után derült ki a nő terhessége.

Érdeklődjetek utána, hogy hol és hogyan lehet "okosban" apasági DNS tesztet csináltatni. Ez az első lépés.

2009. szept. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Előző vagyok,a csajjal valahogy nem lehet megegyezni?Nyugodtabban bulizhat ő is ha nem neki kell nevelni a gyereket...
2009. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem előz,legelső
2009. szept. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

próbáltuknk már beszélni vele... de nem halgat ránk. mi szemét volt anyós,és sógórnó vagyunk,mert mondtuk nek ha megszületik a gyerek,akkor engedje h bátyám nevelje. De azt mondja h ugyse veszik el az anyától soha a gyereket,meg h sulyos pénzeket fog még a bátyám fizetni nek...

oké,h addig nulizott amig nem tudta h terhes,de h most h már tudja igy is el akar menni! Felháborító!

2009. szept. 19. 11:30
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem mindent meg kell mozgatni. Van rá esély, hogy a bátyád nevelje a picit. Az én ismerősi körömben is van olyan, ahol az apának ítélték a gyereket.
2009. szept. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szia,ez borzasztó,sajnos sok ilyen van elösször is az apaságot kell valahogy bizonyitania a tesódnak ha ez megvan akkor tud csak követelni pénzt a gyerek után mert hiába mond akármit is mig nem irja alá a polgiban az apasági elismerö nyilatkozatot a nö a fejére is fordulhat a pénz ügyében.Amugy a biróság is elrendelheti a kötelezö DNS vizsgálatot ha a pici megszületik (velem és apámmal is ez volt,csak ott ö nem akart elismerni gyerekeként.Aztán a gyámügyesek kimennek a csajhoz bizony kellenek tanuk és bizonyitékok a terhesség alatti viselt dolgairol,csak az a baj a gyámügyisekkel is hogy be kell jelentine mikor megy ki a házhoz és ha ott mindent rendben talál nem tud mit tenni még akkor is ha tudja a dolgokat.Szal én a tesód helyében perhez folyamodnék mert ott van lehetösége kideriteni hogy övé-e a gyerek és ha az megvan akkor talán sikerül az elhelyezést is megoldani.Addig nem kell foglalkozni a csaj mit mondd mert nincs alapja ti meg forduljatok illetékes szervekhez minnél hamarabb.Bocsi hogyha hosszura nyult.Sok sikert kívánok és remélem azért egézséges lessz a babó
2009. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát azért az nem úgy megy, hogy ő csak követeli a tesódon a pénzt.

Ha nem ismeri el az apaságot fejre is állhat.

Addig pedig a bátyád helyébe egy papírt sem írnék alá, amíg nem tudom biztosan, hogy enyém a gyerek.

Tehát szerintem : no apasági nyilatkozat, születés után DNS-teszt, aztán ha övé, akkor egy jó ügyvéd, aki meg tudja mondani van-e esélye megkapni a gyereket. Ha nincs, akkor a nevemre sem íratnám, mert a tartásdíjból mindenre jutna csak a gyerekre nem.

2009. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem addig is kezdjetek el bizonyítékokat gyűjteni a lányzó ellen. Pl. mobiltelefonos felvétel, milyen ittas...
2009. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!