Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a terhesség legszebb...

Melyik a terhesség legszebb időszaka?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.én 13 hetes vagyok.a tűneteim elmultak ugyhogy ez nagyon szép időszak szerintem.nem fáj semmim,nem érzem hogy terhes vagyok.:damig nem nő a hasam és nem kezd el fájni a derekam.:d
2008. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a 2. trimeszter
2008. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is a 2. trimeszter volt a legszebb.

Olyankor már elmúltak a kezdeti rosszullétek. Már volt pocakom szemmel látható,viszont még nem annyira nagy,hgy kényelmetlen legyen.

2008. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az utolsó pár hét:-) Már nagy a pocim, imádom, mozog a babám , kívülről is látszik, ahogy hullámzik, érzem mindig, ülve, állva, fekve, és jól vagyok, nem fáj semmim, elmúltak a keményedéseim is, kitűnően vagyok.

De szeretnék már megszülni, 7.-re voltam kiírva, de állítólag már "torzulok":-)

Amúgy az egész szép, főleg ha tünetmentes. Minden időszaknak megvan a szépsége:-)

2008. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezt így nem tudom megmondani,talán miután már elmúlik a reggeli rosszullét,és az émelygés,kb. az után pár héttel,meg mikor kezded érezni,hogy egy aprócska emberke ott mocorog,és él a te szervezetedben,és csak te rád van utalva talán mindenben... Én is most élem át ezt,és szerintem csodálatos érzés,persze ez attól függ,hogy mennyire izgága és rugdosós a baba...
2008. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!