Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rögtön szülés után összeesik...

Rögtön szülés után összeesik a has - az milyen érzés, ha 9 hónapig tele volt, aztán üres lesz?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 21:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor mindenkinek tényleg milyen más tapasztalatai vannak...
2009. szept. 19. 08:35
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem hatalmas nagy hasam volt, a fiam 4720g és 60cm-vel született (persze császárral), nagyon fura volt amikor már nem volt bennem a műtét után (mivel rendesen altattak) ébredéskor még meg is sírattam, hogy hol van az én drágám. A hasam sokáig nagy maradt, lassan húzódott vissza és soha nem lett már olyan mint azelőtt. Sajnos a bőröm nagyon megnyúlt. Most várjuk a másodikat (ő már nem fog rajta rontani) :)) .....de mindent megér egy pici baba!!!

Boldog babavárást!

2009. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Gratulálok a másodikhoz is! Valószínűleg akkor ez alkati kérdés és az elővigyázatosság kombinációja kinél hogyan alakul a poci utana...

Egyszerűen el sem tudom képzelni az érzést amikor kiüresedik...

2009. szept. 19. 10:55
 14/16 anonim ***** válasza:

A jég meg a vizes törölköző nem segít a visszahúzódáshoz?

Elnézést, hogy így belekérdezek, de engem is érdekel.

2009. szept. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én mindkét lányomat délután szültem, szóval felkelni csak másnap reggel kelhettem fel, meg nem is tudtam volna előbb, mert eléggé szédültem szülés után. Gondolom a vérvesztés miatt.

Aztán mikor először felültem és lábra álltam, hát meg kellett alulról fogjam a hasam, mert olyan érzésem volt, mintha az egész le akarna szakadni. Nagyon kellemetlen volt, de aztán az első pár lépés séta után, már biztosabban éreztem magam.

2009. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem benn volt a párom a szülésnél és megakadt a szeme a hasamon mikor a baba megszületett. Teljesen lapos volt a hasam . Furcsa volt hogy nem nagy de jó érzés volt hason aludni . Nekem nem logót , jó volt rajta felesleg de pár hónap alatt visszanyerte eredeti külsejét.
2009. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!