Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokszor úgy érzem, hogy nem a...

Sokszor úgy érzem, hogy nem a hasamat rugdossa a bébim, hanem lefelé a hüvelyem felé rúgdos. Normális ez?

Figyelt kérdés
28 hetes kismama
2008. jún. 11. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hogy normális e, de nekem is többször volt már ilyen érzésem. De én nem aggódtam különösképpen, hiszem ahogy mocorog, bármerre rugdoshat.
2008. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis :)
2008. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Viszont én nem is kérdeztem ilyet, hoghy normális-e, csak hogy Nektek is csinál-e ilyet a babátok? Megváltoztatták a kérdésemet. :-(
2008. jún. 11. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem csinal, olyan erzes, mintha ki akarna maszni a huvelyen keresztul :)

De teljesen zart vagyok, minden oks, ez csak "erzekcsalodas", mikor lefele rug.

26 hetes kismama

2008. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor ott rúg, vagy nem is tudom mit csinál, kicsit kellemetlen is. Én is aggódtam emiatt, de teljesen zárt vagyok, és most hogy olvasom másnak is van ilyen, gondolom az természetes, így én is megnyugodhatok. Jó hogy feltetted ezt a kérdést. Boldog babavárást! 26 hetes kismama
2008. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!