Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Fehérvérsejtszám a...

SOS! Fehérvérsejtszám a vizeletben 83! Ráadásul fehérje is van bent. Mire számíthatok? Ugye nem lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
A fehérvérsejtszám 8 alatt normális, nekem meg 83:( Most mi lesz? 33 hetes vagyok!
2013. márc. 25. 15:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Irány a doki! Most! Ő megmondja, hogy mire figyelj!
2013. márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Most jöttem meg tőle.
2013. márc. 25. 15:12
 3/18 anonim ***** válasza:
Az orvosod mit mondott?
2013. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A magas fehérvérsejtszám a vesékben vagy a húgyutakban zajló gyulladásos betegségre utal.

A fehérje pedig vesebetegségre utal.

Doki mit mond? Nekem is ilyen volt a laborom, nem csináltak semmit.

Én úgy tudom, hogy ettől nem lesz semmi baja a babának, de nem vagyok orvos! Inkább mihamarabb kérdezz meg egy hozzáértőt. :)

2013. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Csinálnak tenyésztést. Ennyi.
2013. márc. 25. 15:16
 6/18 anonim ***** válasza:
Fertőzésre, gyulladásra utal. Nagyon magasnak tűnik a normálishoz képest, de gyulladásnál ennyi szokott lenni mindenkinek .Kapsz antibiotikumot és 1 hét alatt rendbe jössz. Semmi baja nem lesz a babának. Ha nincs más tüneted, pl érzékeny vesék, akkor semmi komoly baj nincs szerintem.
2013. márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is jártam így a terhességem alatt, Monural port írt fel nekem a nőgyógyász két adagot (neked hogyhogy nem írt fel semmit?), illetve tőzegáfonya kapszulát is szedtem (erre is rábólintott a doki).

Húgyúti fertőzés esetén, pláne ennyivel a szülés előtt jó lenne kizárni a betegségeket, nehogy szülés közben a babának is baja legyen (amúgy nem lesz baj, nyugi :) ). Veséid nem fájnak, nem csíp, amikor pisilsz, nincs folyásod?

2013. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jövő héten lesz meg a tenyésztés eredménye. Nem csíp. Folyásom az van.
2013. márc. 25. 15:48
 9/18 anonim ***** válasza:
ha sok a fehérje a vizeletben akkor az toxoplazmára is utalhat.Elképzelhető, hogy korábban megindítják nálad a szülést, hogy a babának ne legyen baja.
2013. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Toxoplazmát most néztek és az jó lett.
2013. márc. 25. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!