Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kondizom és Creatin phx-et...

Kondizom és Creatin phx-et szedem napi 8at. A párommal gyereket szeretnénk és lombik programmal, okozhat ez valami gondot ha én ezt szedem? és fehérje turmixot is iszom napi egyet

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek nem okoznak gondot, de a lombik alatt ne kondizz majd.
2013. márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a tervezéskor leálltam minden ilyesmivel.
2013. márc. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
miért ne kondizzak a lombik alatt?
2013. márc. 19. 07:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert a nagy súlyt emelés, nagy megterhelés miatt a tüszők idő elött megrepedhetnek illetve beültetés után pihenni kell.
2013. márc. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is kondiztam, de stimuláció alatt leálltam, mert ösztönösen éreztem, hogy nem esik jól ez a fajta fizikai megterhelés.

A mozgást nem is kell abbahagyni. Én is inkább a nyugisabb gerinctornára jártam helyette, végig az 39. hétig. Nagyon jól esett. (Persze közben konzultálsz végig a dokiddal, hogy mit csinálhatsz, mit nem.)


A fehérjét viszont (Whey Protein) nem hagytam abba, napi kb. 20 g-ot ittam 0,5L vízzel összeturmixolva. Ha jól emlékszem, akkor a beültetés után is ittam még, és utána már csak ritkábban. (Dokival ezt is beszéld meg.)


Minden rendben ment, és már babázom!:)

Sok sikert!

2013. márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

de Én Fiú vagyok :)

2013. márc. 19. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Ötöske vagyok.

Jót röhögtem, mert ezt sem én, sem az előttem válaszolók nem gondolták volna, hogy nem csaj vagy! :D


Sok sikert Nektek!!!

2013. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja ha te a pasi vagy akkor nem gond.
2013. márc. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen :)

köszi

2013. márc. 20. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!