Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ! Annyit szeretnék kérdezni...

! Annyit szeretnék kérdezni hogyaz éhgyomori vércukrot a a háziorvos megtudja nézni vagy a védőnő?

Figyelt kérdés
Ma voltam nyiregyen az sztkba a nőgyógyászati épületbe vérvételre es OGTTre de sajnos a beutalomon csak a Vérkép volt rà irva a beutalon sajna nem volt feltüntetve az OGTT igy nem tudta megnézni,levette a vért es mondta h a mai nap folyamán keressem meg a védőnőm vagy a Háziorvost, èshogy vegyèk le az Éhgyomori vércukrot irjak bele a kiskönyvembe ha 6alat van akkor irjon Cukorterhelesre Beutalot!! Annyira bele vok kavarodva valaki segitsen??? Járt valaki máe ify? Tiszta ideges vok emiatt!?? Irjatok légyszi 25hetes kismama
2013. márc. 25. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk Zalaegerszegen úgy működik, hogy egy hét múlva kellett mennem a kórházba az eredményemért, a nőgyógyászati laborhoz.Ott kiadják.Nem hallottam olyanról, hogy a háziorvoshoz kéne menni vele.35 hetes vagyok és egyszer nem voltam még a háziorvosomnál,mindig a magánnődokimhoz megyek meg a védőnőhöz.Üdv:35hkm
2013. márc. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hátt engem a védőnőhöz meg a haziorvoshoz küldött mert

megtudta volna itt csinalni csak a beutalon nem volt fel tüntetve hogy OGTT igy azt mondta hogy menjek vissza a védőnőhöz ès akkor vegyèk le ott a vércukormérővel az ujbegyből ha meg van azeredmény akkor cukorterhelésre beutalo termeszetesen ha 6alatt van az eredmény.. Mert ha 6felett akkor teszt ebèd!

2013. márc. 25. 08:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor a védőnőt hívd fel h adjon egy normális beutalót,ezt elvileg ő állítja ki és ő adja semmi köze a háziorvosnak ehhez.Nem kell oda rohangálnod.És amit a védőnő ad beutalót azt vidd el a nőgyógyászati laborba éhgyomorra, ott megitatják veled a cukros vizet vársz 2 órát pisi vérvétel, aztán egy hét múlva eredmény.Ennyi az egész.
2013. márc. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A háziorvosod is bármikor írhat beutalót terhelésesre.
2013. márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!