Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány nap után éreztétek, hogy...

Hány nap után éreztétek, hogy esetleg terhesek vagytok? Itt most nem arra vagyok kíváncsi, hogy kimaradt, hanem más érzésekre, jelekre?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kb 10 nappal a kimaradt utan kezdett el furesz lenni a kimaradas...maskor is kimaradt mar, nem is gyanakodtam, csak amikor rajottem, hogy vhogy mas se stimmel.

Ertsd: szedules, puffadas, fulladas

2013. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
a harmadik babát már mensi előtt éreztem, csak úgy megéreztem hogy terhes vagyok, pedig nem terveztük. Csináltam is rögtön egy tesztet, ami negatív lett. De én biztos voltam benne, hogy baba. Nem volt tünetem, csak éreztem. Utána nem jött meg és újra teszteltem, akkor már pozi lett. A kezdeti sokk után, nagyon örültünk neki :DDD
2013. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem a leges legelsö tünetem az volt hogy egyik reggel belenéztem a tükörbe és meg változott az arcom. Ugyan olyan volt mint a lányommal mikor terhes voltam, utána jött a gyengeség, fáradtság, és hogy kimaradt a mensim, szagokra érzékenység, hányinger, hányás ebben a sorrendben. Ezekböl már csak a reggelirosszullét és a szagérzékenység maradt meg.
2013. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én olyan 8hetes lehettem mikor jöttek a rosszul létek. Ételundor, hányinger, mondjuk én pár hétig nyomtam az ágyat olyan nehezen viseltem.
2013. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nemvart elott par nappal mulni szokott a mellfeszules es jonnek a pattanasok. nem apadt a mellem es nem jottek a pattanasok. a mensim se jott. de addigra mar teszteltem... :-)
2013. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hármas vagyok kb a megtermékenyités után 3 héttel voltak a tünetek.
2013. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünetem nem volt. Ha nem maradt volna ki, én szerintem csak akkor tudtam volna meg amikor megmozdult.
2013. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi tünet :) Akkor éreztem magam állapotosnak először, amikor megmozdult kb. a 18. héten, addig semmi :)
2013. márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nekem ez a 2. terhességem lenne. Most kb.1 hetes lennék, és nagyon korainak tartom, hogy bármit is érezzek. De 2 napja olyan érdekes a hasam alja, mintha egy kő lenne benne. Ha lehajolok, szinte kellemetlen érzés a hasamnak. Az első terhességemnél nem emlékszem hasonlóra, viszont a tesztet meg még korainak tartom. Várom még a hozzászólásokat,ha valakinek lenne kedve írni. Szép estét nektek!
2013. márc. 23. 23:38
 10/15 anonim ***** válasza:

Lányomnál mérlegre álltam és akkor valamiért az ugrott be, hogy terhes vagyok. Nem tudom honnan de utána teszteltem és pozi lett a tesztem.

Most a második babámnál aki most úgy néz ki, hogy fiú a császáros hegembnél éreztem furát, meg nem tudok most sem hosszú ideig állni mert akkor olyan mintha a vérnyomásom vagy a vércukor szintemnem lenne valami rendbe

2013. márc. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!