Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-13 hetes kis mamik hogy...

Timcsikusz kérdése:

12-13 hetes kis mamik hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Én holnap töltöm a 13-mat.Már voltam genetikai vizsgálaton.(szerencsére minden rendben)

Sokkal jobban vagyok mint mondjuk 1-2 hete.

A Rosszullétek háromnegyede szépen elmúlt.Pocak már nekem van (igaz 3.baba)

A kínai Hold naptár ami állítólag 93 százalék biztos nos aszerint kisfiam lesz:):)

De persze én ebben nem hiszek.

Meséljetek ti hogy vagytok?Esetleg baba nemét tudja valaki?Meg bármit amit szeretnétek!


2013. márc. 23. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is 13 hetes vagyok és nálam is úgy néz ki, fiú lesz. Szintén 3. gyerkőc... :) Hatalmas a hasam, pedig viszonylag vékony vagyok.

Már nincs émelygés reggel, estére eléggé puffadt vagyok, és nagyon fáradékony. A genetikai vizsgálatok rendben.

Gratulálok a babádhoz!

2013. márc. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

12+2 vagyok ma, nekem is 3. baba :) Nemét még nem tudjuk, de ha kisfiú, remélem csütörtökön kiderül, akkor megyek 12 hetes szűrésre.


A hasam nem igazán nő, ill. a gyomor tájék :) (bár volt egy virusos hányásos betegségem két hete, a védőnő szerint kiment belőlem a sok víz, és azért nincs most hasam). A lányokkal ilynekor már volt...


Egyébként nekem meg a Jónás-naptár szerint kellene, hogy fiam legyen, és annak is érzem, remélem igaz. Először ijesztőnek gondoltam, mert két lány után fura lenne egy fiú, de mostmár egyre jobban akarom, hogy az legyen :)


Kicsit náthás vagyok, egész nap fáj a fejem (napok óta), ma kicsit hányingerem van, de am. jól vagyok. Délutánra elfáradok rendszerint, de ez még normálisnak mondható szerintem.


Nektek a nagyobb gyerkőcök neme?

2013. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Énis gratulálok nektek!

Nekem is előjön a fáradékonyság pedig nekem az szinte alig volt.Valamiért most kapott el:)

Nekem a nagyobbik gyermek lány kisebbik fiú szóval mindegy lenne mi lenne most.

2013. márc. 24. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!