Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El lehet menni aquaparkba...

El lehet menni aquaparkba kicsit szórakozni, csúzdázni meg ilyenek terhesség alatt? Orvos tudja csak megmondani hogy teljesen zárt e a méhszájam?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok

2013. márc. 23. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilvan te tudod es lehet persze de en nem mennek.Mi van ha összeszedsz valamit,felfazol,megütöd magad stb.
2013. márc. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mennék a helyedben.Először is fertőzésveszélyes, másodszor pedig megütheted magad vagy elcsúszahatsz mint ahogy az előttem levő is írta.34hkm
2013. márc. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én voltam, semmi bajunk nem lett!

Igaz kimaradt a mensesem, nem foglalkoztam vele, mert nem volt rendszeres, a következő mikor kimaradt akkor teszteltem, szóval 7-8 hetes lehettem, mikor voltunk az Aquaparkban Mogyoródon, mindent kipróbáltam!

2013. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd ezt a babát ne menj el, mert egy szimpla seggre esés vetélést okozhat.
2013. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hú, ilyen butaságot kérdezni, nehogy csúszdázz terhesen! Tényleg ahogy itt előttem is írták eleshetsz, megütheted magad, nehogy bajotok legyen. Főleg, hogy tudsz is róla, ne legyél felelőtlen. Most már ilyen téren kicsit vissza kell fognod magad. 7 és 12 hét között nagyon sérülékenyek és könnyen elmennek a babák. Most kell csak igazán vigyázni!
2013. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyat, aki vidámparkban, aquaparkban is szétrázta magát, bár még nem tudott a terhességéről. De ez sajnos nagyban szerencse kérdése, szerintem ne bízz a mázlidban, ha szeretnéd a babát. Van ugyanis olyan is, akinek ettől sokkal kevesebb behatástól is megindulhat vetélés, akár csak autós zötykölődéstől, főleg az első 12 hétben. És te sem tudhatod biztosra, melyik csoportba tartozol.
2013. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
El lehet menni, én többször voltam, persze a durvább csúszdákat nem kell kipróbálni. Igen, a méhszájat csak a doki tudja megmondani, de 7 hetesen 99,99%, hogy zárt!
2013. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!