Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális dolog az, hogy...

Normális dolog az, hogy 7-8hetesen nincs semmi bajom. Kívánós sem vagyok, terhesség előtt többet ettem mint most. A doki hány hetes kortól tudja megmondani, hogy minden okés a babával? Mi van ha valami baj van?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs baj. Vannak olyanok, akik így viselik, az se jobb ám, ha egész nap hánysz:) Örülj neki, hogy könnyű terhességed van. Gratulálok a babádhoz!:)
2010. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi bajom a terhességem alatt, most pedig van egy gyönyörű 5 hónapos kisfiam. Ne izgulj ez így is normális.
2010. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Az első négy hónapban csak fogytam...nem voltam rosszul sem egy precig sem...utána kezdtem el gyarapodni..Olyan sem volt hogy annyira kívántam volna valamit hogy majd megőrültem volna.Szerencsére teljesen problémamentes terhességem volt.50 kg al indultam..66 al mentem szülni...a babám 3400grammal született..most két hónapos!!!! Én pedig újra a régi 55 kg.. :) Könnyű babavárást neked!!
2010. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!