Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen zöldséget, gyümölcsöt...

Milyen zöldséget, gyümölcsöt egyek, hogy természetesen tudjam pótolni a vasat? Csak sóskát ne kelljen ennem! 6 hetes terhes vagyok

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia.

egyél céklát.

2008. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A teljes kiőrlésű termékeket ajánlom, de a bolti nem jó. Én sem ettem húst, viszont otthon sütöttem 100% teljes kiőrlésű kenyeret, pizzát, stb, és a vasam nagyon jó lett! Sajnos a zöldségekből kevésbé hasznosul, ezért ajánlom ezt, meg ugye a vörös husik...
2008. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi,nem is gondoltam,hogy a céklában van vas!hogyan egyem?
2008. jún. 10. 19:21
 4/12 A kérdező kommentje:
Kenyérsütőben sütötted a kenyeret?Marha húst lehet?
2008. jún. 10. 19:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a mákos búrkiflivel tornáztam föl az egekbe a vasamat. A mákban van rengeteg vas! Meg persze a spenót, de az a sóskával egykutya, a cékla, mint az előttem szóló mondta, a csalánban is sok van, és az segít is megerősíteni a magzatot a helyén, a pocidban. De van még valamennyi a dióban és a hüvelyesekben is.

Boldog babavárást :)

2008. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én savanyúnak ettem.Volt,hogy egy fél üveggel megettem egyszere.
2008. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaitokat,mind megfogadom,kipróbálom!!!Mindenkinek boldog babavárást kivánok:))
2008. jún. 10. 19:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Reszelsz célkát nyersen, adsz hozzá reszelt sárgarépát és egy citrom levét... finom saláta.

Vagy desszert: reszelt nyers cékla, hozzá reszelt alma, zúzott dió, plusz egy narancs leve, méz és fahéj. Hm...

2008. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A mindmegette.hu-n van egy teljes kiőrlésű recept: [link]

nem kell kenyérdütő gép hozzá, formában elég sütni. a magok is tartalmaznak vasat, és nem mellesleg isteni és egyszerű, gyors a kenyér. kb egy hétig eláll. szívből ajánlom!

2008. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja, és a marhahús és a disznóhús is jó, talán a kacsa is.
2008. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!