Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magne B6-ot be lehet venni 38...

Magne B6-ot be lehet venni 38 hetesen? Vagy kálciumot inkább. Melyik jobb.

Figyelt kérdés
Úgy zsibbad a jobb kezem egész éjjel meg még nappal is. Elviselhetetlen néha, annyira fáj.
2013. márc. 22. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
MagneB6-ot nekem már nem ajánlották 36hét után, hogy ne befolyásolja a természetes méhösszehúzódást. Akkor inkább kalciumot szedj rá.
2013. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
velem a 40. hétig szedeti a doki a magnéziumot. sztem semmi bajod nem lesz tőle, én is élek :)
2013. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 moonfairy válasza:
Szia! Velem is abbahagyatták a magnéziumot(ne zavarjon be a természetes összehúzódásnál) és a kalciumot(ne legyen olyan kemény a koponya csontja a babának, könnyebb a szülésnél). A kéz zsibbadás lehet, hogy nyaki eredetű probléma (terhességtől független) érdemes felkeresni egy gyógytornászt és ő lehet segítene a zsibbadást megszüntetni. Vannak nagyon jó technikák rá, amik egyáltalán nem ártalmasak az utolsó hetekben pl. kinezio tape(különböző színű ragasztó szalag segítségével-nincs benne krém, csak szakember tegye fel!) Ha szükséges segítek gyógytornászt keresni! Üdv:) egy gyógytornász kismama
2013. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kézzsibbadásra szerintem nem használna egyik sem. Vagy gerincprobléma miatt lehet zsibbadás, ahogy a gyógytornász kismama írta, vagy gyakoribban vizesedéstől van ( [link]

Nekem is volt (grafikus vagyok...), de szülés után elmúlt. Ha vizesedsz, próbálj többet mozogni, hogy jobb legyen a nyirokkeringés, sokszor felemelni a karod, illetve sokaknak beválik ha gyümölcs (főleg alma) napot tartanak.

2013. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A mozgással nincs bajom, mert van egy 28 hós kisfiam aki nagyon aktív, mellette nem unatkozom sajnos és nagyon sok gyümölcsöt is eszek, ezek mellett nem vizesedek, előző terhességemnél sem vizesedtem és most sem, úgyhogy fogalmam sincs mi lehet az oka. Nemrég felhívtam a dokimat, azt mondta, hogy nyugodtan vegyek be magne B6-ot. Hát kíváncsi leszek a hatásra.
2013. márc. 22. 12:03
 6/9 anonim ***** válasza:
fintor zsófia: nem neked lesz bajod, hanem nehezebb lesz a szülés, gyengébbek lesznek a természetes méhösszehúzódások - nem ajánlják már a terhesség vége felé
2013. márc. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval!!

Már a 36. hétben el kell hagyni a magnézium szedését,mert az leállítja a méhösszehúzódásokat.Persze a 36.-37. hét előtt még persze,hogy szedni kell,hogy ne legyen koraszülés,de a 36. héttől már nem szabad szedni,és ha már akkor megszületne a baba már nem lenne semmi baja sem!!

Én tuti,hogy 3 hét múlva abba hagyom a magnéziumot,és ahelyett málnalevél teát fogok inni.


Tymy voltam.

2013. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na azért leállítani nem fogja a méhösszehúzódásokat! Meg a magne b6-ban vajmi kevés magnézium van, nem egy magnerot vagy magnesii citrit! Viszont ahogy írták nem valószínű, hogy megoldaná a problémádat!
2013. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én ebben nem vagyok kompetens. egy diplomás, tanult, jártas ember, kétlem,hogy bajt akarna okozni. ha már fizetek neki, akkor betartom az utasításait :)
2013. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!