Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy 9 hetesen nő...

Lehetséges, hogy 9 hetesen nő a pocim? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Az első babámnál még a kiírt időpont előtt 2 nappal is azt tippelték, hogy max. 25 hetes vagyok. 25 hetesen még olyan voltam, mint aki lenyelt egy cseresznyemagot. Igaz, vékony vagyok és széles a medencém, így jól el tudott bújni az a cseresznyemag, éppen ezért nem értem, mitől nem mennek rám a nadrágjaim kerek 9 hetesen. Biztos puffadok is, de hogy soha nem lappad le a pocim, az igen furcsa, és nem is tudom behúzni. Lehet, hogy ilyen hamar nő a hasam?! :O :D
2013. márc. 22. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet már pici poci, a másodiknál általában hamarabb nő. De persze a puffadás is közre játszik.
2013. márc. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, hogy ő a harmadik. :) De nem emlékszem, hogy a másodikkal mikor kezdett nőni. Köszi, akkor lehet, hogy tényleg kerekedek. :O A derekam is kezd eltűnni, és majdnem 5 centivel szélesebb, míg minden más paraméterem a régi. (Kivéve a cicimet. :D) :)
2013. márc. 22. 08:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a 2. babámat várom. Vékony vagyok, az első gyerekemmel is viszonylag kicsi volt a hasam a legvégéig (igaz a babm sem volt óriási, kereken 3000g-mal született). Vele kb a 16 héten olyan voltam, mint aki jóllakott. Úgy igazán kerekedni kb a 18-19.héten kezdett. Most viszont nekem is sokkal hamarabb meglátszott már a pocakom. 9-10 hetesen szép kerek volt, egyértelműen babás pocak. Én azt hallottam, hogy a 2. baba hamarabb meglátszik. Nálam is bejött ez. Most majdnem 22 hetes vagyok, sokkal nagyobb a hasam, mint a lányommal volt ennyi idősen.
2013. márc. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első babáinkat várom, nem vagyok túlsúlyos, de vézna se, van csípőm, és pici pocim mindig volt. ennek ellenére már az 5. héten puffadtam, igaz, két baba, de szerintem eggyel is látszódott volna már, szóval ezt aztán nem lehet megmondani, kinek mikor milyen pocija lesz:)
2013. márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minél többedik, annál hamarabb látszódik a pocak, mert egyre lazábbak a szövetek!
2013. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!