Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lógó fejjel alszik 3 hetesen....

Lógó fejjel alszik 3 hetesen. Nagy baj? (részletek lent)

Figyelt kérdés

A helyzet talán kicsit bonyolult így leírva. 3 hetes babám nagyon hasfájós, ezért igyekszem hason altatni, illetve sokat büfiztetni. Sokszor elalszik úgy, hogy büfizésből lecsúszik a mellkasomra. Olyankor elkezd helyezkedni és a vége az, hogy a hónaljamnál vagy a mellem alatt lóg le a feje, persze megtámasztom a karommal, de mégis lefelé áll. Ha visszatenném a mellkasomra, keservesen felsír és visszafészkeli magát.

Sokszor én is elalszom közben és olyankor nem teszem le. (Az az igazság, hogy én szeretek így aludni, hogy rajtam van.)

Lehet ebből valami baja, pl rossz izomfejlődés, vagy vérellátási problémák vagy bármi?


2011. febr. 19. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tesz jót a nyakának.

Meg az se jó ha rászoktatod erre. Nem fogod tudni "levakarni" magadról, és majd csak így fog tudni később aludni. Nagyon nem jó!

2011. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem tesz jót a nyakának.

Próbálj meg a hónaljadba, vagy melled alá, vagyis a kis lyukakba párnát tömni, így talán nem fog lelógni a feje.

Mi is sokat aludtunk így a kisfiammal, nem szokott rá(m), amint elmúlt a hasfájása "levakartam" magamról.

Már nagy, 20 hónapos, de néha még összebújok vele, csak lassan már ő nem akarja.

2011. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos muszáj valahogy kézben altatni, mert pokoli kínokat él át szegény a hasa miatt, pedig már mindent kipróbáltunk :(

de a lógófejes alvást persze igyekszem visszaszorítani.

2011. febr. 19. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:
A kézben altatás a hasfájást nem szünteti meg, legfeljebb megnyugtatóbb a babának és neked is, hogy teszel vmit az ügy érdekében. Csak egy idő után ezt nagyon klasszul ki is tudják használni. Mire észbekapsz, hogy nem is a hasfájás miatt balhézik, hanem csak azért, hogy veled lehessen már rég "elkapattad". Tapasztalat. :)))
2011. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!