Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16+5 napos vagyok. Már érezhet...

16+5 napos vagyok. Már érezhetem a babám?

Figyelt kérdés
Ma éreztem először a pocakomban furcsaságokat, apró korgásokat, volt olyan, mintha "kopogtatta" volna a méhszájamat. Ez már lehet a babám, vagy a bélmozgást érzem?
2008. jún. 10. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nem a baba (ha a baba lenne az annyira jo nem lenne) de mivel ott növekszik valami és a szervezeted is változik, a hormonjaid is változnak, és még eröesen koncentrálsz is oda, így még mást is fogsz hallani.
2008. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érezheted őt, én is éreztem ilyenkor, de nem hallod. Csak apró finom kis mozgást érezhetsz, mint mondjuk amikor egy apró halacsak úszkál. De annak nincs hangja. Ha hangot is hallasz mellé, akkor az minden bizonnyal bélmozgás.
2008. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát valószinüleg Ő, igaz én csak 19+6 naposan éreztem, de azóta minden nap nagyon intenziven mozog.

25 hetes kismami

2008. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

En 15 hetesen ereztem a babam mozgasat eloszor,szoval igen szerintem erezhetted Ot,es szerintem kellemes erzes amikor a baba mocorog.

28 hetes kismama

2008. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!