Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon meghíznék terhesen?

Nagyon meghíznék terhesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos az a gond, hogy én alapból túlsúlyos vagyok. A mérlegen iszonyúan látszik, de rajtam nem. Mindenki 75-80 kg-nak saccol a 97 helyett :)

Nem eszem sokat, sosem eszek édességet, fizikai munkát is szoktam végezni bőven, tehát nem az életmódom okozza elsősorban, hanem nyilván hajlamom van rá.

Mi lesz terhesen? Ez fokozódni fog? Vagyis törvényszerű, hogy ez majd így fog alakulni? Ez az állapot, amiben most vagyok, engem nem zavar, én ugyanúgy tudok mindent csinálni és tényleg nem látszik, de azt sem akarom, hogy ez változzon.


Ja és még valami: Iszonyú görbe a derekam. Szóval nagyon mély a lordosis. Úszni nem is szabad nekem kiemelt fejjel, nem is csinálnám, mert 2 napig nem tudok utána mozogni, ez gyerekkorom óta megvan. A terhesség meg ugye még jobban be fogja görbíteni. Létezik erre valami praktika, hogy ne fájjon annyira?


Köszi előre is!


2013. márc. 20. 13:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon megnyugtató válaszok :)


A görbe derékról nincs valamelyikőtöknek tapasztalata?

2013. márc. 20. 15:59
 12/14 anonim ***** válasza:
én is kicsit nagy súllyal kezdtem a terhességet 78kg voltam 32hétig szedtem fel 3kg (pedig közte volt decemberi ünnepek) de aztán váratlanul 1hónap alatt fel jött rám 4kg de a védőnő szerint ez a 7kg nem sok. 37+3hkm :)
2013. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Na, akkor mostmár tényleg megnyugodtam.

Attól féltem, hogy majd a terhességtől gusztustalanul fogok kinézni.

Mert ha feljönne 20 kg plusz, az látszana. 10 még nem feltétlenül.


Köszönöm :)

2013. márc. 20. 18:02
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezt előre nem lehet tudni. Vannak túlsúlyos kimamák, akik nem híznak sokat, vannak, akik még jobban elhíznak. Ez a genetikán és a terhesség alatti táplálkozáson is múlik.
2013. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!