Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges az hogy valaki ha...

Lehetséges az hogy valaki ha terhesen fogamzásgátlót vesz be akkor elvetélhet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 08:48
 1/6 katalin79 ***** válasza:
ha valaki terhes....akkor az már nem szed fogamzásgátlót :-) én mellesleg amellett estem teherbe, ugyhogy nem fog elmenni attol a baba,hacsak nem szeded folyamatosan
2013. márc. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akkor sem megy el, ha végig szednéd terhesség alatt. Ezekben már olyan kevés hormon van, hogy nem tudsz vele ártani a babának.
2013. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem tudsz elvetélni. Esetleg a baba, valamilyen rendellenességgel vagy betegséggel születik, de ma már ez is ritka.
2013. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyébként a vetélés nem egy olyan szuper, volt baba, nincs baba dolog. szóval még ha így is lenne, súlyos, és komoly egészségügyi következményei lehetnek. már ha a kérdezőt érinti ez a kérdés, nemcsak kíváncsiskodik.
2013. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Ha el akar menni a baba,akkor az nagy valószínűséggel nem a fogamzásgátló miatt történne..Nekem volt 2 spontán vetélésem,egyiknél sem szedtem gyógyszert,még is elmentek a babák..a barátnőm szoptatás alatt,fogamzásgátló mellett esett teherbe,úgy,hogy 4 hónapig menstruált is,tehát a tabit is szedte,gyanússá vált a dolog,hogy kicsit meghízott...elment dokihoz,aki közölte vele,hogy 18 hetes,ikres kismama.Semmi bajuk nem lett a babáknak,mára már 2 éves gyönyörű nagyfiúk:-)
2013. márc. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 katalin79 ***** válasza:
ahogy olvasgattam 3 ilyen kérdést is találtam erröl, pár nappal ezelöttit, remélem nem arra megy ki a játék,hogy a gyogyszertöl akarsz elvetélni? menj el dokihoz inkább,mert ha meg is marad ne rajta kisérletezz
2013. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!