Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4,8-as TSH-val és normális T3...

4,8-as TSH-val és normális T3 és T4-gyel teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy csak 2 körüli TSH-val lehet teherbe esni. Igaz ez?

2013. márc. 20. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első gyerekemnél 13,6 volt a tsh-m amikor teherbe estem, akkor tudtam meg, hogy pm problémáim vannak. A másodiknál 49,5 volt, nem terveztük, előtte régen voltam kontrollon és elszabadult.

Szóval nálam lehetséges volt, aztán, hogy más hogy van beállítva, azt nem tudom. Ismerősnek sorozatos vetélése meg meddősége volt egy pici emelkedés miatt.

2013. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4,23 volt a TSH amikor terhes lettem. És lehet, hogy a fogantatás idejében még ennél is magasabb. El tudom képzelni. (hormongátlót szedtem, azóta elhagytam)
2013. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5,5 volt a TSH értékem ez is csak a vérvétel miatt derült ki ,nem mostanra terveztük és ebből az eredményből is látszik hogy ha egy baba jönni akar akkor jön mert másoknál ekkora érték meddőséget okoz,nálam semmit!!!
2013. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meddőséget okoz? Ez visszafordíthatatlan? Mert nekem a szülés óta (17 hónapja) magas a TSH-m, terhesség alatt derült ki, hogy alulműködök. Szülés után abbahagytam a gyógyszert, és magától ment le 4,8-ra 21-ről. Tudom, hogy nem vagyok pajzsmirigy beteg!!! Nem akarok semmilyen gyógyszert szedni rá, még akkor sem, ha természetes!
2013. márc. 20. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!