Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy nem szabályosan...

Normális, hogy nem szabályosan úgy gömbölyödök mint egy dinnye?

Figyelt kérdés
Eddig 2-3kg híztam,de ahogy kitapintom a méhem az nem akkora.Ahogy kiengedem a hasam úgy meg nagynak tűnik.Amit felszedtem akkor a hasamra ragadhatott egy része és azért ilyen?A köldököm alatt kb 3ujjnyira érzem a tetejét.17hetes vagyok.
2013. márc. 18. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért kinek gömbölyödik úgy, mint egy dinnye? :)


32hkm.

2013. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miután nem vagy dinnye, nem is gömbölyödhetsz úgy:)) A has formáját és méretét leginkább a medence mérete, a has izomzata, és persze a felszedett súly befolyásolja még ilyenkor. Teljesen jól érzed, a méhed most (még) egyszerre növekszik kifelé, és felfelé is. Tehát teljesen normális, hogy nem szabályos gömb alakú a hasad. A felszedett súlynak csak egy része "ragad" a hasadra. A súlynövekedés a babán kívül az egész szervezetedre kihat, hiszen saját magadon kívül, egy folyamatosan növekvő másik szervezetet is el kell látnia tápanyaggal.
2013. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a 26. hétig úgy néztem ki, mint aki szimplán kövér, és hájas a hasa. Majd kikerekedik az.
2013. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem viccelek, kocka formaju volt a hasam. Meg a vegen is!!! Ket oldalt csucsokkel. Idetlen volt, de a vegeredmeny szep lett: 38200g Kisfiu!
2013. márc. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
húúúú utolsó az igen:)))jó nagy lehetett a terhed:DDD
2013. márc. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 22. Hétig nem látszott semmi :)) ugy néztem ki, mint aki jol beebedelt :) pedig 50 kg voltam terhessegem elott a 160 cm-hez :) szóval elvileg hamar látszania kellett volna :) de a végére szépen kikerekedtem :)))


3 honapos kislány anyukája

2013. márc. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkoq jó. :-) csak azért furcsállottam mert amiket néztem képeket ilyen idős pocakokról egész formás gömbökyűek.Neuem meg a köldököm alatt kicsivel kezd gömbölyödni,de ugye még akatta van a pici és olyan mintha fel is lennék puffadva,na meg az a plussz ami rámragadt.
2013. márc. 19. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Húú, a sógornőmnek olyan volt a terhes hasa, mintha egy kúpot tettek volna be a bőre alá. Nagyon természetellenesen nézett ki. :-) Nekem pedig alapból van hasam , háj van rajta, úszógumi, emiatt csak megnőtt de a háj ugyanúgy rajta van, még nem simult ki, nem is gömbölyű a hasam. 17
2013. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!