Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész nap dinnye ehetnékem...

Egész nap dinnye ehetnékem van nem lesz baja a kicsinek?

Figyelt kérdés
evés után szokott egy kicsit feszülni a hólyagom mert a dinnye mellet iszok is sokat és a picim is szét szokta rugdosni a hólyagom, valahol azt olvastam hogy nem olyan jó terhesség alatt a dinnye ti halottatok ilyenről
2010. júl. 12. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én még nem hallottam ilyenről, hisz a dinnye, csak víz! Ettől még nem lesz semmi bajod! Én csak ajánlani tudom, inkább az, mint pl. a csoki, chipsz cola.
2010. júl. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2 kilót is megehetsz, semmi bajotok nem lesz tőle, csak nagyon sokat kell pisilni:) Én a magját nem enném meg a helyedben, de én egyébként sem szoktam:)
2010. júl. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A dinnye nagyon egészséges! Sok benne a víz, így a veséket is megdolgoztatja, elkerülheted dinnyeevéssel a vizesedést! Igen, kicsit kellemetlen, ha a baba a hólyagodat rugdalja, de ez dinnye nélkül se lenne sokkal jobb :))) egyél nyugodtan, amennyi jól esik, ettől nem lesz bajod!
2010. júl. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

délután 6 után már ne nagyon, mert éjjel 2-3szor is kell majd pisilned. Így is nyomja már a baba a hólyagod, a dinnye meg pláne:)

Napközben bármennyit ehetsz, csak a pisilés miatt írtam:)

2010. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi csajok egy kicsit bemagyaráztam magamnak hogy azért feszül a hólyag mert nem jó ilyenkor a dinnye pedig nem vagyok ilyen parázós meg mindent meg eszek amit kívánok ,még egyszer köszi
2010. júl. 12. 16:46
 6/8 A kérdező kommentje:
amúgy is sokat járok pisilni mert inni is 3-4 l vizet meg iszok egy nap és éjszaka is ahányszor megyek pisilni annyiszor iszok is egyszerűen kell szomjas vagyok de már első perctől így van és most 31 hetes vagyok
2010. júl. 12. 16:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
a dinnye ebben a nagy melegben jó, mert sok benne a folyadék, nyugodtan egyél és igyál csak. feszülést a sok folyadék miatt érzel, nem pedig azért, mert baj van.
2010. júl. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
egyed nyugodtan.én tavaly voltam várandós,rengeteg dinnyét megettem.volt,hogy nekiültem és együltő helyemben megettem kb 3 kg dinnyét.
2010. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!