Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy szeded "szabályosan" a...

Hogy szeded "szabályosan" a Cimicifugát?

Figyelt kérdés

Lehet nekem még régi csomagolásom van, nem tudom, de más üvegben van, mint általában a homeos bogyók. Nincs olyan tekerő adagolója, csak egy kupakja és állati pici golyók. A tenyerembe ugye nem tehetem, de ha a kupakba öntöm, hogy rakom vissza, ha több golyó jön ki?

Nonszensz, de nincs ötletem...

Ti hogy csináljátok?


2010. febr. 3. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem a tekerős volt,de még így is néha hat jött ki!én a többit visszatekertem(csak simán visszafelé kell tekerni és akkor egyesével visszamennek!Szerintem te is próbáld vissza önteni,vagy gurigatni!De végülis nem olyan drága,ha csak ötöt eszel meg a többit ami kijött,azt meg kidobod!De semmiképp ne fogd meg amiket meg akarsz enni,mert akkor ugye nem hat!

2010. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!