Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hkm vagyok és ma voltam...

Gina_0322 kérdése:

26 hkm vagyok és ma voltam terheléses vércukor mérése, ahol ugye cukros vizet kellett inni. Előző napokban sokkal többet mozgott a baba mint a mai nap folyamán. Befolyásolja a babát cukros víz vagy ennek nincs köze hozzá?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

talán.,egyes babát bepörget rendesen ez a cukormennyiség,

vkit nem.

2013. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Picit befolyásolja, hisz ő is kap belőle. De egyébként még ezer más is. Az időjárás, a frontok, egyáltalán csak a hangulata...
2013. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze.. Nekem is kb 26-28 héten volt, h mintha kevesebbett mozgott volna.

De számold azt is, h egyre nagyobb és kevesebb helye van mocorogni :)

Én bementem a dokihoz, h nézzen meg, nincs e baj.

Vicces, mert épp hogy leültem és vártam az orvosra az előtérben hullámzott egy nagyot a hasam :)

De amúgy az is befolyásolja, h a nap nagy részét átalussza és az is amiket már előttem írtak... :)

2013. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A cukor alapvetően felpörgeti, de egyrészt ez változhat, másrészt lehet, hogy amikor megittad nem azzal voltál elfoglalva, és észre se vetted, hogy ficánkol, utána meg pont azért, mert jól kificánkolta magát, a nap többi részében pihent.


Egyébként nekem pár napja kevesebbet mocorog, egyértelműen mióta ilyen hülye időjárás van... hozzáteszem, az apja is végig pihizte a hétvégét, pedig sose szokta... :)

2013. márc. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, befolyásolhatja. De az eőtte lévő napok elevenségét nem okozhatta a tegnapi vizsgálat!
2013. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!