Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudni a Zalaegerszegen...

Mit tudni a Zalaegerszegen dolgozó dr. Vörös Zétáról?

Figyelt kérdés
Hozzá szeretnék járni a mostani orvosom helyett, a mostani számomra megfizethetetlen. Havonta 10, 000 ft nekem nagyon sok + a szülés. Zétáról tudtok valamit?
2008. jún. 10. 11:22
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Szerintem itt Zegen a legjobb és legolcsóbb(1500)doki a Györe Imre,rendes közvetlen még vissza is hív ha nem érem el én nála szültem 2 gyereket és meg voltam elégedve,pedig előtte azt hallottam ha az elsőnél nem adok elég pénzt akkor a 2.-at nem vállalja.hát nem így van!!
2013. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 évi82 válasza:
májusban szültem nála végig bent volt a szülésnél le a kalappal előtte ,nem tervezek több babát ,de ha bármi más nőgyógyászati gondom lenne hozzá mennék.emberségből 5
2013. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Sziasztok :) megszeretnem kerdezni melyik az az orvos aki a korhazban rendel egy sima nogyogyaszati vizsgalatra es fog.gatlora?

Magandokiban kitajanlatok? Aki viszonylag olcso, elso rakszuresem lenne, es fog.gatlot is szeretnek iratni.

Korhazi vizsgalatnal oda figyelnek az emberre?

Ha korhazba mennek rakszuresre eloszor, es fog.gatlot iratni az gaz? Kik az ugyeletes orvosok es melyik nap?

Pls..koszonom

2016. márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én a keszthelyi kórházból kerültem át (ahol a magán dokimat tömtem pénzzel dr Pap) még is leszart .. elkaptam egy fertőzést és hiába mondtam keszthelyen hogy panaszos vagyok közölték hogy hisztis vagyok...25 hetesen elfolyt a vízem keszthelyen és mentő vitt át zegre...ott a Vörös Zéta dr hoz kerültem...le a kalappal profi lelkiismeretes 15 percenként futkosott be a szobába hogy jól vagyok e...és egy fillért se adtam se előtte se utána...le a kalappal...nagyon jó orvos (pénz nélkül is) ha már az elejétől hozzá jártam volna még mindig élnének a fiaim :(
2018. jan. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!