Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudni a Zalaegerszegen...

Mit tudni a Zalaegerszegen dolgozó dr. Vörös Zétáról?

Figyelt kérdés
Hozzá szeretnék járni a mostani orvosom helyett, a mostani számomra megfizethetetlen. Havonta 10, 000 ft nekem nagyon sok + a szülés. Zétáról tudtok valamit?
2008. jún. 10. 11:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Az unokahugom nála szült.A Vörös dr kedves,körültekintő,jó hírű orvos a Zeg-i kórházban,ezért el is száll vele is a ló:(((Mármint anyagilag.Az unokahogm megint terhes,most is hozzá ment vizsgálatra,de már mikor megbeszélte vele,hogy most is szeretne hozzá járni terhesgondozásra,és nála szeretne szülni egyből a magánrendelőjébe invitálta.

Ő meg volt vele elégedve mint orvossal,és persze meg is fizette eddig is,de most gondolkodik,hogy hozzá járjon-e.

Én nagyon nagy pofátlanságnak tartom ezt a fajta viselkedést a részükről,hogy előre fizettetnek.Nem tud egyetlen doki sem egészséges gyereket,és komplikációmentes szülés,terhességet garantálni semennyi pénzért sem.

Én kettőt szültem már itt Zeg-en,2 hét múlva szülöm a harmadikat,és ugyan a fogadott dokimmal elégedett vagyok(megjegyzem még nem volt sok dolga velem)de ez a kórház egy borzalom.Én nem járnék senki magánrendelésére,hogy havonta,2hetente tömjem pénzzel.Ha elégedett vagyok a végén honorálom ahogy tudom,meg mikor megfogadtam akkor adtam neki.Szerintem et így fair.


Nehéz döntés itt az orvosválasztás,amelyik jó hírű mind nagyon pénzéhes:(((


Minden jót,sikeres döntést,üdv.

2008. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm válaszodat. megkérdezhetem, hogy a Zéta mennyit kér magánrendelésen? esetleg azt is bejelentette hogy mennyi a szülés?Én a Németh Gáborhoz járok, Ő 5000/alkalom, de július közepétől ha táppénzre menné, utána kéthetente kell ennyit fizetnem egy egyszerű táppénzes javaslatért.
2008. jún. 10. 12:40
 3/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt sajnos nem tudom,hogy mennyi a tarifája,de szerintem nagyjából ekkörül kell fizetni a magánrendeléseken amit te is írtál sajnos.Még nem ment el a rokonom a magánrendelésére,csak a kórházba látogatta meg,és megrökönyödött,hogy privátba hívta most gondozásra.

Igazából ő úgy van vele,hogy elégedett volt akkor 1,5 éve mikor szült,de nem szeretne ő sem magánrendelésre járni hogy minden alkalommal fizessen.Ő is úgy csinálta akkor mint én,mikor megfogadta adott neki egy tízezrest,aztán legközelebb szülés után a varratszedésnél.Én a Zéta párjához járok,a Goldfinger Dr-hoz,szerintem ő is elég körültekintő.És neki nincs magánpraxisa,legalábbis én nem tudok róla.A kórházba fogadja a kismamáit,és én nem fizetek minden alkalommal.Én őt jó szívvel tudom ajánlani,ha nem ragaszkodsz a Vörös dr-hoz sok ismerősöm szült már nála,és elégedettek voltak.


Üdv

2008. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
1 hét múlva megyek vissza az orvosomhoz, azért jeleznem kellene neki, hogy táppénzre mennék, és hogy kérdezzem meg, hogy akkor kéthetente itt a magánrendelőben, ennyiért? az olyan ciki... azért vicc,hogy mi érezzük magunkat kellemetlenül, nem?
2008. jún. 10. 13:27
 5/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Èn is Zegre járok, én a Györe doktorúrhoz, ö is havi egyszer a magánrendelöjében vizsgál, UH meg a kórházban. Èn nagyon meg vagyok Vele elégedve, és Ö meg csak 1500-at kér egy vizsgálatért. Tudom ajánlani, nagyon rendes.

Ti ismeritek, tudtok Róla valamit?

28 hetes kismama

2008. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

A Györe doktorról én azt hallottam, hogy nem kér sokat a vizsgálatokért, de az ismerősömnek kijelentette hogy a szülés 50,000 ft.

Szerintem én nagyon beleválasztottam az orvosommal. Szerintetek hogy kérdezzem meg, hogy a táppénz alatt is a magánba szeretne visszahivni? és ennyi pénzért?

2008. jún. 10. 14:42
 7/24 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló vagyok. Hát, nekem még nem mondta, hogy mennyi a szülés. De én meg sem merem kérdezni. Szerintem adok neki 20-at, de annál többet nem. Igazad van, szörnyü, hogy mi érezzük kellemetlenül magunkat.

A dokid meg, ha eddig a magánrendelöjébe hívott, szerintem ezután is oda fog. Vagy ha megmondanád Neki, hogy Neked ez nem megy, nem járhatnál-e sima rendelöbe Hozzá?!

2008. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én a Györe dr-t csak nagyon felületesen ismerem.Az biztos,hogy nagyon hangulatember,persze akitől pénzt remél,vele biztos normális mindig,mint mindegyik.

Én nagyon utálom ezt a kórházat.Nehéz itt dokit választani szerintem.Az én számomra ez a pénzéhség nagyon undorító és felháborító.Sőt,sokszor még a pénzünkért sem várhatunk normális bánásmódot,ellátást.Ahhoz mindenkit le kellene itt fizetni,főleg ha bekerül az ember terhesen.

Én nem is értem meg,hogy sokan hogyan gondolkodnak,amiket itt olvasok az oldalon.Horribilis összegeket adnak orvosoknak,és úgy gondolják,hogy megérdemli.Szerintem meg ez nagyon etikátlan,és undorító a dokik részéről,hogy a beteg csak így érezheti magát biztonságban.Félistenként tekintenek az orvosokra,és ha azt mered mondani,hogy nem érdemli meg,megvádolnak,hogy nem fontos a gyereked.Szép kis elhivatottság van abban az orvosban aki ezt várja.Ez ám a hivatástudat,nagyon gyorsan elfelejtik az esküjüket.

Na mindegy,én azt hiszem túl sokat láttam hallottam tapasztaltam már itt Zeg-en a kórházba,ezért a bizalmatlanság.Szült egyébként kolléganőm is a Györénél 2 gyereket,hát ilyen pénzeket adnak itt a szülésnél.

De én sem szánok 30ezernél többet,nem érdekel ki mennyit ad.És ez az ötven még nem is sok,mert vannak itt drágább dokik is.

Hát csajok kitartás.


Mikorra várjátok a bébit?

2008. jún. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ja,első válaszoló voltam:)))
2008. jún. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Szia!

De figyelmetlenek vagyunk,hogy a kérdésedre nem is válaszoltunk.Bocsi.

Szerintem nyugodtan rá lehet kérdezni az anyagi részére a dolognak.

Azt elhiszem,hogy ezeket a dokikat nem érdekli miből ad a kismama,a lényeg hogy adjon,de mégse hordhatod hozzá majd a táppénzed.És akkor még isten őrizz,hogy probléma legyen,és mondjuk hetente keljen vizsgálni,mert ugye semmi sem kizárt.Én mikor a dokimmal először találkoztam,és megfogadtam megmondtam nyíltan hogy eszemben sincs magánrendelésre járni.Ebből gondolom értett.Ha már ennyire nyílvánvalóan nem elégszenek meg kevesebb pénzzel,miért ne lehetne megmondani,hogy sokallom??

Egyébként tényleg úgy néz ki a dolog,hogy még mi érezzük kellemetlennek ezt az oldalát,és talán még amiatt is izgulni kell,hogy vajon nem adtam-e keveset?Hát engem ez a része nem nagyon érdekel,annyit adok amennyit tudok,azt is csak akkor,ha meg leszek elégedve.


Üdv

2008. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!