Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudni a Zalaegerszegen...

Mit tudni a Zalaegerszegen dolgozó dr. Vörös Zétáról?

Figyelt kérdés
Hozzá szeretnék járni a mostani orvosom helyett, a mostani számomra megfizethetetlen. Havonta 10, 000 ft nekem nagyon sok + a szülés. Zétáról tudtok valamit?
2008. jún. 10. 11:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok !

Olvastam , hogy valaki azt írta, hogy a Goldfinger doktornak nincs magánpraxisa. Ez nagy tévedés. Ugyanott van mint a Zéta doktornak. Csak a Goldfinger keddenként rendel..

Amugy én második gyermekem a Vörös doktornál szültem, teljesen megvoltam vele elégedve, azóta is hozzá járok. Igaz magánba hivott szülés után is .. Jo orvos. De ő is pénzből él. Igaz nem lehet alacsony a fizetése sem...

2009. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

Sziasztok,

szomoruan olvasom a hozzaszolasaitokat, erzesem az hogy legtobben nem ismeritek a Zetat. egy lelkiismeretes, vigkedelyu orvos akihez szivesen jar az ember vizsgalatra! nekem eleg sok baratnom jar hozza es rossz velemenyt meg nem hallottam rola! en magam is a paciense voltam terhesgondozason es egy rossz szot nem tudnek rola mondani. az anyagiakat tekintve pedig majdnem 1/5re tudod csokkenteni a havi kiadasaidat. nem pofatlan, nagy osszegeket nem ker el. ha valaki meg nem akar a maganra jarni hozza kozolje vele, mindenkinek van szaja, ki kell nyitni! egyebkent Ö lenne az egyik legutolso ember akit penzsovarnak neveznek, de ehhez meg kellene ismerni, nem csak igy vaktaba pocskondiazni. bizton ajanlom mindenkinek!

2009. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

A Vörös doktor úrral valóban kicsit elszaladt a ló. Eléggé érdekes lett a stílusa az elmúlt pár évben, mióta rendesen tömik a kismamák jogtalanul pénzel. Sajnos nem tudják, vagy nem akarják tudni, hogy amiért adják a boritékokat azért nem kapnak jobb ellátást, ugyanis ha nem adnának egy fillért sem, akkor is az orvos legjobb tudása szerint kellene hogy eljárjon a beteggel. Egyébként a Dr. Kádasi az - ha jók az infóim - aki nem fogad el pénzt a vizsgálatok alkalmával, igazn nem is maszekban rendel csak az ügyeleti idejébe.


(Elítélendő dolog plusz pénzt adni az orvosnak. A pék, vagy a varrónő sem kap többet a fizetésén felül amiért elvégzi a munkáját)

2009. nov. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:

Sziasztok!

Szerintem nem árt azt tudni, hogy a ZM-i kórházban a szülészek diplomás minimál béren vannak, azaz a havi bruttó bérük max 120e ft + ügyeleti díj. A legtöbben 2 ember munkáját végzik el egy nap, futkoznak a műtő, a szülőszoba és a rendelők között. A varrónő példára válaszolnék: ha a ruhagyári varrónő otthon plusz munkát vállal, azért ő is pénzt kap. Ha elhívod a szerelőt pl. karácsony este, borsos áron kifizeted a munkáját, a szülészeknek ezt senki nem számolja el. Senki nem fizeti ki neki. Mondjuk bemegy a szülésedhez éjjel kettőkor és bent van másnap x ideig, csak reménykedhet, hogy te kifizeted az órabérét. Ami járna nekik. Pénzéhes a taxis, ha pénzt kér a fuvarért? Ugyan már... Szerintem nem rájuk kellene fújni, hanem arra az államra, "akinek" befizeted a TB-t s nem kapsz érte megfelelő orvosi ellátást és magánrendelőbe kényszerülsz illetve te fizeted ki az orvos munkavégzését a szülésért. Ha a kórházban is rendes ellátást kaphatnánk minek választanánk orvost? Orvost választani nem kötelező, van ellátás a csmt-ben is. A magánrendelőnek bére, rezsije van. Az eszközök sterilizálást igényelnek vagy egyszer használatos eszközt kell használni. Normális esetben nem kell sokat várnod, de fizetned kell. Nem kötelező. Sajnálom, ha nem álltam ki a szülőnők mellett, én is szültem négyet és én a kormányra haragszom, nem arra, aki a szabadságáról is bement a kórházba vigyázott rám.

2010. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Én közel 10 éve járok a Vörös dr.-hoz, de egyeltalán nem gondolom úgy, hogy elszállt volna, vagy máshogy viselkedne.Azért választottam őt, mert a legemberibb orvos akit ismerek.Lett magánrendelése, de pénzből él ő is, nyilván fizetni kell.Ugyanúgy mint a többi orvosnak, csak ő sokkal lelkiismeretesebb.Tavaly szültem nála, valahányszor találkozunk az utcán, odajön és megnézi a kislányomat.Ez szerintem mindent elmond.
2010. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Nekem az apukám :D..és annyit mondhatok, hogy nagyon megkell dolgoznia érte hogy normálisan keressen..alig látom
2010. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Én úgy gondolom,hogy a legjobb or
2010. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 VBeata válasza:

Nem az orvosokat kell szidni, hogy pénzéhesek, hanem azt aki ad nekik, én mindig ezt mondom...

én is a zegi kórházban szültem, oda jártam tanácsadásra és NEM VOLT FOGADOTT DOKIM, ahogy az ismerősömnek sem, és mégis mindig lelkiismeretesen vizsgáltak meg minket, mindig rendesek voltak, mindig úgy álltak hozzá az emberhez, hogy le a kalappal, (pedig nekem terhességi cukrom is volt, a magzat szívhangjával is voltak gondok) de amint úgy látták helyesnek befektettek megfigyelésre, a szülésnél voltak komplikációk, ami miatt császározni kellett, engem a Vörös Zéta császározott, minden rendben volt, varratszedésnél adtam is neki, de azért mert tényleg meg akartam neki köszönni, hogy rendes volt velem és jött és megkérdezte, hogy vagyok, ellenben sokak magándokija rá sem nézett a betegére...

úgyhogy én nem tartom jónak ezt a nagy zsebbe pénzadogatást, de aki így érzi magát biztonságban, csak tegye, én 20 ezer Ft-ot adtam szülés után, ennyi még belefér, szerintem, de amiket emberek képesek kiadni, csak hogy megszüljék a gyereküket, hát el vagyok képedve...

hozzáteszem én első perctől kezdve táppénzen voltam, havonta jártam tanácsadásra, ahol kiadták a táppénzes papíromat is, nem akarok sértegetni senkit, de aki képes 2 hetente 5000 Ft-ot kiadni egy táppénzes papírért... az meg is érdemli... én azt a pénzt inkább a gyerekre költöttem....

2012. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Több, mint 10 éve az orvosom a Zéta, mikor első gyermekemet szültem egy tündéri aranyos, odafigyelő orvos volt. Most már többedik gyerkőcöm született nála. Most ismét babám lesz, de erősen elgondolkodtunk, hogy ezt a terhességet és a szülést már más vezeti le. Én is azt vettem észre megváltozott nagyon, látszik az is, hogy sokat vállal magára, fáradt stb, nem mondom, hogy csalódtam benne, mert jó orvos, de egy biztos már nem a régi!!!!!
2012. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 tkata81 ***** válasza:

Nekem is 6 éve az orvosom a Zéta, most várom az 1. babámat és csak jót tudok róla mondani! mivel elég sok gond volt-van sajnos a terhesség alatt, nincs egyszerű dolga velem mégsem volt egyszer sem hogy megbántam volna hogy ő az orvosom. bármilyen kérdéssel fordulhatok hozzá, ha éppen nem tudom elérni telefonon, 1 órán belül visszahív. ha úgy érzem baj lehet, azonnal behív megvizsgálni, és nem a magánrendelésre, hanem a kórházba.(a havi 1szeri magánrendelésen az 5000Ft meg úgy látom nem a nagyobb összegek közé tartozik, a többi orvos is ennyit, vagy többet kér, ha meg baj van, azt mondja menj be az ügyeletre, már ha egyáltalán eléred)

Októberben feküdtem bent egy hetet a kórházban, el kell mondanom, hogy én voltam az egyetlen akit minden nap megnézett az orvosa, a szobatársaimhoz 1 hét alatt egyszer sem jöttek be, pedig nekik is fogadott orvosuk volt! ez szerintem minden elárul róla. a szülésznők véleménye is az hogy ő az egyik leglelkiismeretesebb doki!

2012. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!