Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti UH hasi vagy hüvelyi?

A 12. heti UH hasi vagy hüvelyi?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 11:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is hasi uh-volt. Szerintem kórház függő.


üdv 35 hetes kismama

2008. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hetesen es 13 hetesen huvelyi volt.Holnap megyek megint(17 hetesen)remelem az mar hasi lessz.A dokim azt mondta hogy 16 hetesig jobban szereti a huvelyi ultrahangot mert jobban latszik minden..
2008. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nekem hüvelyi lesz, jövő héten kell mennem (a hüvelyi uh-s képen sokkal jobban látszik a babó, mint a hasin - múlt héten hasit csináltak, de csak egy nagy maszat volt rajta a baba, aztán csinált hüvelyit, azon még a pici ujjait is lehet látni)
2008. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hello! Jövő héten megyek a 12. heti UH-ra, az még hüvelyi lesz, utána már hasi, legalább is az esztergomi kórházba így működik. Azért jobb a hüvelyi UH az első trimeszterben, mert a "baba" még nagyon pici és ezzel jobban megállapítható minden.
2009. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!