Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti UH hasi vagy hüvelyi?

A 12. heti UH hasi vagy hüvelyi?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ott azt mondták, hogy az az utolsó hüvelyi UH.

De olvastam már itt olyant is, hogy nem volt egy hüvelyi UH-ja sem.

Szerintem orvosa válogatja.

2008. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szia

mindenhol más, kórháza válogatja.nekem még egy hüvelyi se volt.

34hetes kismama, boldog babavárást

2008. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hasi. De attól is függ, hogy előtte voltál-e már ultrahangon. Orvostól függ leginkább.
2008. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. Azt akartam írni, hogy szerintem hüvelyi. Bocsi
2008. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hi, nekem a 12. hetin volt mindkettő! :-) Először hüvelyi, nagyon élesen látszott a kisbaba, de a tarkóredőhöz átváltottak hasira, ert úgy jobban le lehetett mérni.
2008. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem az orvosom 2xcsinált hüvelyi ultrahangot.Előszőr mikor kiderült a terhességem hasi ultrahangon nem látta és csinált hüvelyit.A második viszont 12 hetesen volt.
2008. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
:) Ezt én is megkérdeztem egy pár héttel ezelőtt. :) De azóta már túl vagyok rajta, és nekem hasi volt. Elvileg a 12. héttől már nem nagyon csinálnak hüvelyi ultrahangot, csak ha muszáj. Szerintem.
2008. jún. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A 12hetes hüvelyi ultranang elvileg genetikai nem?Ilyenkor ki tudnak dolgokat szűrni én úgy tudom.A mi kórházunkban midenkinek kívétel nélkül csinálnak 12 hetesen hüvelyi ultrahangot.
2008. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A 12. heti egy komplettebb ultrahang, amin néznek több mindent. Ugye a terhességnél a első 3 hónap (vagyis a 12 hét) a legkritikusabb. Ilyenkor nagyon óvatosnak kell lenni, mert nagy a vetélés kockázata. Általában ez az utolsó hüvelyi ultrahang, ezután már csak hasit csinálnak. De tényleg orvosa válogatja!
2008. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem hasi volt, még úgy is, hogy a mellső falon van a lepény. HA nem látszik valami rendesen, akkor csinálnak hüvelyit.
2008. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!