Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejfájós vagyok. Milyen...

Fejfájós vagyok. Milyen fájdalomcsillapítót vehetek be?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Panadolt, kismamiknak az való!
2008. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igen, a paracetamol tartalmúakat. én is migrénes vagyok egyébként, de mióta megtudtam, egyszer sem fájt a fejem! :)

boldog babavárást!

6 hetes kismami

2008. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2008. jún. 10. 09:58
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a doki, csak az algopirint engedte meg.

2008. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem is csak az algopirynt engedték meg de erre is azt mondta,hogy ha lehet ne vegyek be.kibírtam pedig volt,hogy amjdnem sírtam már tőle.Kb 20hét után teljesen elmúltak a fejfájások.Ha teheted tűrj egy kicsit sztem a baba érdekében.35hetes kismama
2008. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Persze tűröm ameddig csak tudom,csak néha annyira fáj....

de a baba érdekében mindent :-)

2008. jún. 10. 10:10
 7/10 anonim ***** válasza:
egyébként azt mondták nekem, hogy jobb bevenni a gyógyszert /amit előtte persze egyeztetsz az orvossal hogy mit ajánl/ minthogy szenvedj órákon, akár napokon át is. az nemcsak neked nem jó, de a babódnak sem.
2008. jún. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon elviselhetetlen a fejfajas, akkor szerintem nyugodtan vegyel be fajdalomcsillapitot. A 3M-nek van egy jegzseleje, amit beraksz a hutobe, majd egy betekered egy konyharuhaba, es a homlokodra teszed. Igy lepihensz, lehetoleg sotet vagy arnyekos szobaban, a lenyeg, hogy valoban pihenjel. En is migrenes vagyok, es ez meg gyogyszer nelkul is lehuzza a fejfajast.
2008. jún. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos a rubophent engedélyezte, de amióta megvettem azótanem is fáj a fejem. :)
2008. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van még a paramax raphid.én mindig csak felet veszek be.nagyon fejfájós vagyok:(

és igen, inkább egy szem tablettta, mint a tartós fájdalom, ami akár lázhoz is vezethet.(ami meg nem jó, mint tudjuk)

34hetes kismama, boldog babavárást

2008. jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!