Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-13 hetes Uh méreteitek...

12-13 hetes Uh méreteitek mennyik voltak? Nekem a crl:64mm a bpd:23mm. Nézelődtem és egy picit aggaszt hogy a bpd nagyobb mint kellene, remélem nem valami problémára utal.

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Az én adatom 12+5 hetesen:

crl:5,66cm

bpd:2,09cm

hc:7,18cm

ac:5,88cm

fl:0,72cm

Szerintem egyáltalán nincs baj a méreteiddel!!! De nyugi engem is minden nyugtalanít!! :)))))

Boldog babavárást!!15hkm

2013. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Hát engem is minden nyugtalanít,pedig már második baba,azt hittem ez nyugisabb lesz de ááá dehogy!Neked is boldog baba várást!
2013. márc. 15. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Na igen, mindig van valami miatt aggódni. Fejből ezekkel az adatokkal szolgálhatok:

12+1 hetesen az alábbiak:

CRL: 63,5 mm

BPD: 2,08 cm

Súly: 62 gr

Szívverés: 154/sec

Tarkóredő: 1,8 mm


Azt mondták, hogy ezek teljesen jó értékek, minden okés. Engem is aggasztott, hogy egyes értékek nincsenek arányban, pl. azt mondták, hogy a hossza 13 hetes méret volt akkoriban, de megnyugtattak, hogy teljesen természetes, mert nem egyenletes a fejlődés. Ha baj van, mindig szólnak, de kérdezz rá bátran a védőnődnél telefonon, vagy a nőgyógyászodnál, és biztos megnyugtató választ fognak majd adni.

Jó egészséget és nyugalmat kívánok! :)


17 hkm

2013. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12+5 hetesen: CRL 70 mm, BPD 25 mm, tarkóredő 2 mm. Ez rendben volt, nekem a tied is arányosnak tűnik. Pár nappal nagyobbnak felelt meg nekem is a BPD, de a 20. hetin meg egy-két nappal kisebbnek. Ezek nem nagy eltérések, nem kell aggódni.
2013. márc. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a megnyugtató "szavakat"!!!Jó baba várást mindenkinek!!!
2013. márc. 16. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!