Hogyan történik?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat a tudatlanságomért.

Azon kezdtem gondolkodni h ha megkezdődik a szülés, megnézik mennyire vagyok kitágulva, azt mindig kacsa segítségével nézik? Vagy a doki csak kézzel nézi meg? Én soha nem szerettem a kenetvételt, vagyis inkább a kacsát nem :-( Szoktassam magam a gondolathoz?

18 h km


2013. márc. 14. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz ott kacsa, ne aggódj! De sajnos a keze az kéznél lesz, ami meg kb. 100-szor rosszabb, mint a kacsa. Ez az én tapasztalatom...
2013. márc. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!!Ha a szülés megindul,és vajúdsz,már nem használnak kacsát,mindig csak kézzel ellenőrzi a doki vagy a szülésznő a szülés haladtát és a méhszáj állapotát.Emiatt ne aggódj,szülés közben már nem fogsz "találkozni" a kacsával:-)Boldog babavárást neked!!!!
2013. márc. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2013. márc. 14. 07:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán kézzel nézik, ne izgulj! Vannak kellemetlen vizsgálatok, beavatkozások szülés alatt, de a fájdalomhoz képest ezeknek a kellemetlensége elenyésző... :-)
2013. márc. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mikre gondolsz kedves utolsó? Milyen beavatkozások vannak?
2013. márc. 14. 09:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Kellemetlen beavatkozásként szerintem a beöntésre gondolt. A legtöbb kórházban kötelező.
2013. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!