Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az abortuszt hogy végzik el?...

Az abortuszt hogy végzik el? Hogy történik?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 08:47
 1/7 anonim válasza:
10%
Egy merőkanálszerűséggel felnyúlnak, és úgymond kikaparják a magzatot, jó eséllyel sérül a méhfal.
2013. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Egy előre egyeztetett időpontban be kell menned abba a kórházba, ahol elvégzik, valószínű ez reggel fog megtörténni, hogy 1-2 vizsgálatot is elvégezhessenek, mielőtt elkezdődik a "műtét". Legalábbis a legtöbb helyen így csinálják, hogy még aznap este haza engedhessenek. Aztán bevezetnek egy szobába, ahol egy nőgyógyászati vizsgálószékbe kell ülnöd, majd felhelyezik a lamináriát, ami egy fogpiszkálóhoz hasonló tágító, ami pár óra alatt kitágítja a méhszájadat. Amíg a szer hat, befektetnek egy kórterembe pár órára, majd elvisznek a műtőbe. Elaltatnak, bódító hatású gázt kell belélegezned egy nagy maszkon át, közben adnak vénásan nyugtatókat is. Innentől képszakadás, majd legfeljebb 1 órán belül felébredsz ismét a kórtermedben, ugyanis az egész kb 15 percig tart. Utána pár órán keresztül még figyelnek téged az orvosok, nővérek, hogy mennyi a vérveszteség, ugyanis abortusz után vérezni fogsz és egy nagy betéttel alattad fogsz felkelni altatás után. Ha mindent rendben találnak, és a vérzés sem mutatkozik kórosnak, megkapod a zárójelentést pár óra múlva, és saját felelősségedre hazamehetsz. Ami fontos, hogy abortusz után tilos tampont használni, csak nagy, szárnyas betétet szabad, a fertőzések elkérülése végett, és ezt a lelkedre is kötik majd elindulás előtt. Utána azt hiszem 6 hét után kontroll.
2013. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cicuskaaa123 válasza:
0%
Merőkanál.... Egy vékony és hosszú kanállal felnyúlnak és kikaparják belőled a magzatot. Azt hiszem kap érzéstelenitést a nő, de nem tudom biztosra. Azt tudom, hogy nem maradhat bent az illető utána a kórházban mennie kell, hiába van rosszul.
2013. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Benyúlnak és kiveszik. Vagy mérget itatnak és kilökődik.
2013. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
90%
Ha rosszul vagy bentmaradhatsz!!! Ilyen hülyeséget be ne vegyél! Van ahol sajnos 2 napig bent kell lenned, és igen első a laminária... van akinek ez borzasztóan fáj, van aki meg sem érzi.. nem tudom miért kell abortuszra menned,de ilyen hülyeségekre, hogy sérül a méhfal meg hasonlók ne is gondolj! Sajnos manapság ez már "rutinműtét" nem lesz semmi bajod! Csak időben intézd, nehogy kicsússz az időböl! Kitartás
2013. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
húú de hülyék vannak itt az szééép...már most nem kaparnak hanem vákuumosan szívják régen csinálták kaparással...és valóban úgy van ahogy az egyik válaszoló írta de abban az esetben helyeznek fel olyan pálcát ha nem volt még szülésed vagy abortuszod h jobban kitágulj és hozzád férjenek...általában akinek ezt csinálják azoknak két napos mert egy napig bent hagyják és másnap végzik a műtétet ami valóban kb 15perc... jól leírta az előttem vki ... de a többi idiótaságra ne hallgass ami le is van pontozva azok nem tudod honnan lettek szalajtva de h nem a földről :D
2013. jan. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha rosszul van a beteg nem fogják haza engedni illetve csak akkor ha ő nagyon nagyon akar saját felelősségre de akkor egy papírt fognak vele aláirattatni.

Magát a folyamatot az előttem írok leírták akik normálisan válaszoltak. Viszont nem értem miért kell hülyeségeket írni. Szerintem a kérdező nem jószántából megy el, hanem mert úgy látja jónak, hogy most még ne szülessen meg a baba.

Kitartást utána minden rendben lesz és lesz még egészséges babád.

2013. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!