Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30mm-es petezsák, de csak...

30mm-es petezsák, de csak szikhólyag és embriókezdemény. Mit gondoltok? Lehet még baba belőle?

Figyelt kérdés
Elvileg a 30mm-es petezsák már 8 hetes méret, és akkor már mindenképpen kéne legyen szívhang. 1 hét múlva kell mennem kontrollra...
2013. márc. 13. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze!!! Ha már ott a kezdemény minden lehetséges!!! Lehet későn fogant!!! Mondjuk a 30mm petezsák az jó nagy!!! 15hkm

GRATULA!!!!! :))))))))))

2013. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reméljük, igen!! Szorítok!
2013. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

SZIASZTOK.SZIA KÉRDEZŐ.

Megkérdezhetem mikor volt az utolsó mensid első napja?Azaz úgy érted hogy az utolsó mensid első napja óta számoltad így jött ki 8 hét-te vagy a dokid számítása?Én is hasonló helyzetben vagyok.Nekem az utolsó mensim első napja január.5.--inszemináció történt a 17.napon mindig ekkor van peteérésem.Inszem napjától számított 14.napon kellett először tesztelnem azaz a 31.napon halvány pozi lett,de érdekes az ovu teszt másnap azonnal pozi lett.Jó várunk párnapot feleslegesen ne teszteljek minden reggel,elég volt kibírni csak vánszorogtak a napok.38.napon erős pozit teszteltem mentem hcg.re 1223,40.---Van egy gyermekünk akkor sem rohantunk dokihoz 9.hétben szépen ott csücsült.Holnap azaz pénteken márc.15.-én töltöm be az utolsó mesi első napja a szerint a 70.napot azaz a 10.hetet.A múlthéten voltam uh.-n a dokim számításai szerint nem kell aggódni,későbbi fogantatás 5.hét körül látja a 15mm petezsákocskát,embriót még nem.Ma voltam uh.-n szét-vet minket az aggodalom,nyugodjunk meg jó helyen növekszik 19mm petezsákocska embrió még látható méret szerint 5-6 hetesnek felel meg.

Kérdezem még tőled hogy jól vagy?nincs semmi gond?

Ma nekem is kérdezte dokim hogy vagyok?Szedem a duphastont hála nincs semmi barnázás,vérzés,görcsölés.Cickó duzzanat van mint a lufik,ennyi hányás hányinger nem vagy még eddig nem mutatkozik.Írjál nekem köszi szia

2013. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia, Kedves Utolsó Válaszoló! Nekem nagyon későn volt peteérésem úgyhogy onnan számoltam vissza két hetet és azt veszem az utolsó mensinek. Ez ugyanaz, mintha 28 napot számolnék vissza a pozitív terhességi teszttől. Azt figyelembe véve vagyok 7 hetes. Ehhez képest 8 hetes méretű a petezsákom, a babám fejlettsége viszont még csak az 5-6. héten van. Ezért aggódom.

Hányingerem van nagyon-nagyon durván, egyszer hánytam. A cicim nekem is duzzadt, többnyire nagyon érzékeny.

Szikhólyagot sem láttatok még? Hasin vagy hüvelyin nézett?

2013. márc. 14. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.8hetes a petezsákod és a dokid 5-6hetesnek látja benne a babát?

Bonyolult ugye?

Nekem is mindig később a 17.napon volt pozi az ovuteszt.

Az inszemet is a 17.napon végezte a doki nem tudni a pontosat melyik nap is termékenyült meg és ágyazódott be a kicsike.Mindig 28.napra jött a mensim de ugye nem jött meg 31.halvány pozi lett,38.napon reggel erős pozi az nap volt a hcg.Mondjuk h.utólag agyalunk rajta de a 31.és 38.nap között nem teszteltem,már bánom de doki is azt véleményezte hogy minden reggel felesleges.Először hasin nézett én is láttam azonnal,aztán hüvelyin is láttam a húgyhólyagot is beszéltük hogy látom tele van.Mondom:tudom nagyon kell pipilni leeresztett a kv.

Te mikor mész legközelebb dokihoz?értem kb.a dolgokat de az utolsó mensim első napja ma 70.napja 10hete.

Tegnap nem a dokim nézett meg nem tudott amit megígért sajna meghalt az anycija nem dolgozott,de meghagyta h.az sztk.-ban megnéz az uh.-s dr.nő jó kis uh.gép előttem a falon láttam mindent,de tudod a kórházban sitt-sutty mehetsz.Annyit mondott a dr.nő is nyugi késői baba korán jöttem,jövőhéten már többet látunk.jó és kigondolta köszi.Szedjem a duphastont+vitaminok.Cickók nekem is feszülnek lufisak,hányás h.inger még nincs de az első gyerekemmel sem hánytam.Puszi

2013. márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!