Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól szokás a baba ruhákat...

Mikortól szokás a baba ruhákat stb. megvenni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok 37 hetes,nekünk mindenünk megvan már.

A 9 hónap alatt szépne,lassan becsordogált minden.

Ne legyél babonás,nem lesz semmi baj belőle,ha menetközben szerezed be cuccokat.

Boldog babavárást!

37 hetes kismami

2008. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Ha babonás vagy, akkor ráérsz megvenni, mikor már tutira tudjátok, hogy mi lesz.Én október végére vagyok kiírva, és júliusban kezdjük megvenni a legfontosabb dolgokat(babakocsi,kiságy,babyhordozó.....).
2008. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az előttem válaszólóval. Ez csak is attól függ,hogy ki mennyire babonás. Hidd el a 30.hét után nem sok kedved és erőd lesz egyik a boltból a másikba vándorolni. Egy 4 hetes baba anyukája
2008. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!Sztem se alapozz erre,mi baj lenne?!

nekem volt nem egy ilyen ismerősöm,hogy az utolsó percre hagyták és az apukára maradt minden beszerzése..gondolhatod mi volt belőle,nem is olyat vett meg nem is annyiért amilyet a lány akart..szval ne hagyd a végére,mert nem tudhatod mikor kerülsz be a khba.Én olyan 17hetes lehettem mikor az első rucikat megvettem,de ekkor még csínnyán én is,csak úgy a lelkem miatt.Aztán a 24héttől kezdtünk el jobban vásárolgatni.32hetes koromra már a matracán kívül mindene megvolt,de már az is megvan.

Én nem is lennék nyugodt ha az utolsó pillanatra hagytuk volna a dolgokat,nem beszélve arról,hogy rengeteg pénzbe kerül és nem mindegy,hogy mennyire terhelio meg a kasszát.Én örülök,hogy meg van minden,már volt időm kimosni kivasalni is neki,így ha hazajövünk legalább nem kell ezzel kezdeni mindet hanem minden a helyén van.Szóval sztem ne félj ettől.nem tudom hány hetes vagy,de érdemes időben elkezdeni nézelődni,mert nagyon nagy árkülömbségek vannak.Mi is pl ahol vettük a babakocsit 10ezer ftot spóroltunk egy másik helyhez képest -ugyan azzal a kocsival.És ez azért nem kevés sztem...35hetes kismama

2008. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi apránként szereztünk be mindent, kb. amikor 4 hónapos voltam, akkor kezdtünk el vásárolni. Először a nagyobb dolgokat vettük meg: kiságy, pelenkázó, stb., aztán a kisebb dolgokat: kád, fürdőlepedő, cumisüveg, stb. A babaruhákat hagytuk a végére, azt most fogjuk beszerezni. (ezen a héten leszek 36 hetes)

Azt javaslom, hogy mindig próbáljatok meg egy téma köré csoportosítani, és úgy beszerezni a dolgokat. Pl. ha kiskádat vesztek, akkor vegyétek meg a törölközőt is, a vízhőmérőt, meg mindent, amit a fürdéshez gondoltok. Nekünk ez nagyon bevált.

Sok boldogságot, jó vásárlást!

2008. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia nem szabad a babonákba hinni,mert ugy persze hogy beteljesül.Én az első babánál 6 hónapossan megvettük a baba kocsit kiságyat utánna kicsinyenként a ruhákat is.Anyosom elijesztett hogy nem szabad venni semmit csak szülés után,de nem hallgattam rá.Később megszületett a kisfiam makk egészségessen.A második babámat várom,és most is megvetem előre az autóüllést,meg a kiságyat.Remélem hamarossan előbújik a picurkám,mert ma töltöm a 40 hetet.Nyugottan vásárolj meg kicsinyenként mindent,mert én ilyet nem bíznák a páromra,főleg nem az anyósra.Boldog babavárást!!!
2008. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még csak a 13. hétben vagyok, és az első babánk jön. Akkor lassan én is elkezdek vásárolgatni. :)
2008. jún. 9. 13:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel még nagyon időben vagy, én azt javasolnám, hogy hétről-hétre figyeld az akciókat az áruházakban. Mi mindig az akciós dolgokat vettük meg fokozatosan, és kb. 7 hónapos terhes voltam mire megvolt szinte minden. Így nagyon sokat meg tudtunk spórolni!
2008. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 26 hetes vagyok, és nekünk még csak a kiságy van meg, az is azért, mert a rokonok most szedték szét, és el kellett hozni, de még nem raktam be a szobába.

A kisruhákat kb. 3 hét mulva kezdem megvenni. De ezt is azért huztam eddig, mert lakásfelujitásban vagyunk, és még nem tudnám hova tenni.

2008. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!