Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan szokás érezni, ha a...

Hogyan szokás érezni, ha a baba mozog?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok és 4 napja érzek olyan fura tompa "ütést" a hasamban ott ahol a méhem feszes. Sajnos fel vagyok mostanában puffadva és néha nem tudom eldönteni, hogy a baba mozog vagy a beleim viccelnek meg. Mindenesetre nem gondolnám, hogy a beleim, mert ezek olyan fura érzések. Írnátok pár élményt, ki mit érzett az elején!
2008. febr. 11. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nos,először is hallgass az ösztöneidre.Azt mondják,hogy a baba az...akkor valószínűleg ő az.Amúgy én már 15 hetesen éreztem a kicsit,amikor fekve tanultam,ő meg cápásat játszott,és nagyon mozgolódott..Aztán a pici kaparászások egyre erőteljesebbek lettek,és a 22.héten már a párom is érezte.
2008. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
21hetes kismama vagyok. Én is fekve tv nézés közbe éreztem elöször 18hetesen. A köldökömre tettem a kezem és olyan volt mintha bugyborékolna a hasam. Mostmár erössebben mozog föleg este. Persze már joval elöbb is ereztem öt,de énsem tudtam pontosan,hogy ö e. Majd te magad fogsz rájönni,hogy ö az. Csodálatos érzés,boldog bent
2008. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
biztos lehetsz benne, hogy a baba az......nem a hasad...
2008. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!