Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Találkozunk a Babák címke...

Találkozunk a Babák címke alatt is?

Figyelt kérdés
A mi csodakislányunk már 10 napos, ezért én itt megköszönni szeretném a kismama társaimnak a hasznos kérdéseket és válaszokat, nekem nagyon sokszor segítettetek. Mi már átevezünk a Babák cimkére, remélem, hogy ott is fogok találkozni veletek! Mindenkinek szívből kivánok nagyon boldog babavárást és jó egészséget, könnyű szülést, mint nekem volt (14 perc!! ), biztassátok és segítsétek egymást továbbra is! Köszönünk mindent, várunk benneteket a Babák oldalon!
2009. szept. 14. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Köszi szépen ezt a pozitív , igazán lelkes kérdést. illetve kifejtést! Jó babázást kívánok!!:D


4 hós baba anyukája

2009. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Én már most olvasgatok ott is, majd talizunk!
2009. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mindenképpen találkozunk ott is! :) Még van 3 hetem hátra (elvileg), aztán már oda is fogok írogatni! :)


Gratulálok és jó babázást kívánok! Már én is nagyon várom! :):)

2009. szept. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én majd februárba igazolok át oda:)

De azt megkérdezhetem,h a 14perc szülés az hogyan zajlott?

Erre nagyon kiváncsi vagyok!Leirod?Köszönöm!

2009. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hajnalban 2:44kor vettek föl a szülőszobára, 2:58kor született a kislányom. A magzatvíz fél 3kor ment el, akkor indultunk a kórházba, szerencse, hogy ilyen közel van, és beértünk. "Fájásaim" 1 órától voltak, de nem tudtam, hogy ez már a tágulás, mert nem fájt, inkább mensi előtti görcshöz hasonlítanám. Homeos Caulophyllumot szedtem a 37. héttől 15ös hígításút, napi 5 bogyót, lehet, hogy ez könnyítette meg ennyire.
2009. szept. 14. 12:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos vagy! :)

Gratulalok es boldog babazast!!

En februar 23-ra vagyok kiirva szoval meg egy ideig itt fogok irogatni a terhesseg kategoriaba. De sokszor bongeszem a babak es a szoptatas kategoriat is mivel onnan ellesem mit erdemes es mit nem megvenni.

Hat nem semmi ez a rovid szulesi ido, nagyon biztato! :)

2009. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én november elejére vagyok kiírva.Nagyon várom már én is,és biztosan találkozunk a Babás oldalon is.Nagyon boldog babázást kívánom én is neked,és jó egészséget mindenkinek.32hetes km.
2009. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!:-)GRATULÁLOK!További boldog babázást!:-)
2009. szept. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen. Persze hogy találkozunk!!! Gratulálok a babához!!!!
2009. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!