Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júl. Elejére vagyok kiírva és...

Júl. Elejére vagyok kiírva és jún. Végére hivatalosak vagyunk, egy bográcsos buliba. Ezt be merjem még vállalni?

Figyelt kérdés
tulajdonképpen a lakóhelyünktől 80km, és egy erdőben lennénk ott is aludnánk faházakban.a legközelebbi kórház 10km.én csak nem szeretném, ha már végig havonta jártam a dokimhoz a végén másik kórházba, más orvosnál, kitudja milyen ellátásban részesülnék.ti mit tennétek?én azt hiszem inkább itthon maradnék.a párom elmegy, ha meg beindül a szülés,valamikor ide ér, addig meg a szüleim itt vannak mellettem.
2008. jún. 9. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
én júl 14-re vagyok kiirva. hétvégén megyünk ballagásra, tőlünk 230 km-re, júl elején meg kb 60km-re egy barátunknál hétvégézünk. én is sokat gondolkoztam vajon lehet e baj belőle. szerintem indulás előtt menj el a dokidhoz, vizsgáljon meg, hogy minden rendben van e, ha igen és te is úgy érzed akkor szerintem menj bátran.
2008. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én július 16ra vagyok kiírva,de belül azt érzem nem biztos,hogy addig vár a baba,mert így is gyógyszert kellett szedjek 4hétig a görcseimre ,hogy bírja még bennt,most ezt leállítják..Én nem megyek már juniusban sehová,max itt a városban mert én sem azért fizettem magándokit,hogy a végén valami koszos khban szüljek meg valamilyen ellátással,mikos most tök jó helyen lennénk.A párom még a hétvégén elutazik,de utánna ő sem hagy egyedül itthon azt mondta.Szval ezt neked kell érezni,de én már nem mernék bevállani ekkora utat.Mi is két hete voltunk 250kmre,igaz nem erdőben hanem rokonoknál de nekem már szendevés volt az éjjszakák miatt.Nem tudtam aludni más ágyában egész éjjel pislogtam másnap meg mintha másnapos lennék.Két napig aludtam utánna a hétvégét és azt mondtam ilyet mégegyszer nem csinálok már.úgyhogy ha azt érzed nem lesz semmi gond és a dokid is azt mondja szted nem lesz hát ha bevállalós vagy vállald ,én már nem mennék.35hetes kismama
2008. jún. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, azt hiszem nem megyek inkább sehova.végülis probléma mentes volt végig a terhességem, de tényleg nem szeretném, hogy az utolsó percben valami közbe jöjjön.pl.egy idegen kórház, idegen orvosokkal.

boldog babavárást nektek is

2008. jún. 9. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:

én nem mennék el ... mégha totál problémamentes volt is a terhességed ... sose lehet tudni, ezt képtelenség kiszámolni. ha x házzal odább lenne töled, akkor persze, de így, ilyen kondíciókkal ... á, nem, szerintem. de term. tégy belátásod szerint. van aki bevállalja és persze nem történik semmi gáz ...

sok sikert!

2008. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem megyek.eldöntöttem:D

már páromnak is jeleztem, majd ha úgy alakul hazajön ő.

2008. jún. 9. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!